Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A már megkötött Képzési Hitel...

A már megkötött Képzési Hitel folyósítása is szünetel?

Figyelt kérdés

Még a nyáron vettem fel, de egy összegben a félévre, ugye most jön majd a második félév januártól, akkor kellene jönnie a következōnek, csak már havonta. Ez is szünetel, vagy várható az utalás januárban?


Az ügyfélszolgálaton mindenki mást mond és kicsit már elegem van, szóval azért kérdezem meg itt is.


Van, aki kapja azóta is az utalást, amióta az igénylés szünetel?



2021. dec. 12. 19:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 A kérdező kommentje:
En most megkaptam idoben, 11-en.
2022. márc. 19. 13:43
 62/77 anonim ***** válasza:

Ezt a választ kaptam, ha esetleg még valaki ilyen helyzetbe kerülne. Bár én azt gondoltam, hogy mivel már csak havonta lehetett igényelni és nekem amúgyis havonta küldték volna, hogy minden hónapban egyeztetik….


Minden új ciklus elején lekérdezéseket kell folytatnunk. Ön még tanulmányainak első ciklusában jár: 2021.09.25.-2022.03.24. Az első ciklusra szóló 6 hónap ki lett folyósítva Önnek.


Következő ciklusa 2022.03.25 – 2022.09.24. napja között esedékes. Ha FAR (Felnőttképzési Adatközlési Rendszer) rendszer adatszolgáltatása alapján Ön érvényes tanulói/felnőttképzési jogviszonnyal rendelkezik, a Képzési Hitel folyósítására a sikeres lekérdezéseket követő 30 napon belül számíthat. Lekérdezéseinket április elején kezdjük.

2022. márc. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 HoneyBunny ***** válasza:
Gondoltam beirok ide is, hatha valaki van meg, aki pedig most nem kapott. Ebben a honapban en nem kaptam meg meg, akinek volt mar hogy kesett 15. utan, annak vegul jott, vagy nem?
2022. jún. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 anonim ***** válasza:
Én ma reggel kaptam meg
2022. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 HoneyBunny ***** válasza:
Azota nekem is valaszoltak, hogy ez az utolso honapom kimarad es majd utolag kapom meg juliusban. Erthetetlen.
2022. jún. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:
De h h? Neked meddig tart a képzés? Nyáron nem szünetel?
2022. jún. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 HoneyBunny ***** válasza:
Nekem sok ora elmaradasa miatt ki lett tolva szeptemberig, mert ilyen kethetente egy hetvege ritmusban megy, de szeptemberig ugye a kepzesi nem jar, csak max. 1 evig. Az eredeti menetrend szerint ez a honap nekem az utolso, a folyositas is eddig jarna, ami at is valtott mar folyosithatora a lekerdezes utan meg junius 3-an. Erre azt irtak, hogy igen, latjak, meg van egy honapnyi hatra, amit valoszinuleg juliusban fogok megkapni. Fogalmam sincsen ezt hogyan es miert csinaljak igy.
2022. jún. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 anonim ***** válasza:
Értem, és egy évig akkor is jàr ha már végzel? Pl ha nekem júliusban nem lesz semmi mert a hónapban van a vizsga és bizonyítvàny osztás akkor júliusra már nem jár nem? Az egy év az nekem szeptemberben járna le mert szeptembertől kapom.
2022. jún. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 HoneyBunny ***** válasza:
Szerintem abban a honapban is jar, mivel nekem is most lenne hivatalosan az utolso honapom es a vizsga is, mondtak is hogy egy honapra meg jar nekem, azt latjak a rendszerben.
2022. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 anonim ***** válasza:
Oké, akkor még a következő hónapba kapok utána már nem.
2022. jún. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!