Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A már megkötött Képzési Hitel...

A már megkötött Képzési Hitel folyósítása is szünetel?

Figyelt kérdés

Még a nyáron vettem fel, de egy összegben a félévre, ugye most jön majd a második félév januártól, akkor kellene jönnie a következōnek, csak már havonta. Ez is szünetel, vagy várható az utalás januárban?


Az ügyfélszolgálaton mindenki mást mond és kicsit már elegem van, szóval azért kérdezem meg itt is.


Van, aki kapja azóta is az utalást, amióta az igénylés szünetel?



2021. dec. 12. 19:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van.

Folyósítható a státusz, de a konkrét lekérdezéseknél még nem nem történt TO lekérdezést ír.

2022. febr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:

Ilyenkor 5 havit utalnak majd havi bontásban?

Ha nekem május 31- én vége a képzésnek bizonyítványátvétellel együtt akkor juniusra szerintetek még utalnak vagy nem? Ha ősszel egyösszegben kaptam meg 5 hónapra

2022. febr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:
most meg ezen a héten fogom az e havit
2022. febr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:

12-es


6 havit utalnak havi lebontásban (én is nyáron 900-at kaptam, akkor mondjuk még egyben), azt viszont nem tudom, hogy a képzésed befejeztével rögtön elzárják a pénzcsapot vagy azért megkapod a 6. havit még

Lehet nem kapod meg, mert ha úgy vesszük megszűnik a jogviszony és felbomlik a szerződés úgymond


Akkor te se kaptal meg januárit?

2022. febr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:

Én ősztől (szeptembertol) járok egy képzésre és akkor azt adtam meg h junius kozepén lesz vege de most kiderult hogy majus 31en lesz vege akkor kapom meg a bizonyitvanyt is.

Egyebkent en szeptemberben egyosszegben kertem akkor meg lehetett ugy es akkor én 750000 -et kaptam. Nekem ez a szabad felhasznalasu.

Januarban en nem kaptam semmit de akkor amiatt nem mert ugye az az 5. hónap és azt ősszel kaptam meg igy jon ki a 750 ezer 5x150000 ft

2022. febr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim ***** válasza:
Akkor ebben a honapban szerintem ugy fogom kapni h most februarban a 150k-t és majusban kapom az utolsot
2022. febr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim ***** válasza:

Ja értem, akkor neked januárban alapból nem járna/jönne, nekem viszont igen.

Júliusban kaptam 6 havit egyben, az ugye pont 6 hónap decemberig és januártól újra esedékes.

2022. febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:
szerintem te is a héten kapod meg csak akkor a januárival egyutt
2022. febr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 anonim ***** válasza:
Hát jó lenne..
2022. febr. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 anonim ***** válasza:
igen már ideje lenne
2022. febr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!