Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A már megkötött Képzési Hitel...

A már megkötött Képzési Hitel folyósítása is szünetel?

Figyelt kérdés

Még a nyáron vettem fel, de egy összegben a félévre, ugye most jön majd a második félév januártól, akkor kellene jönnie a következōnek, csak már havonta. Ez is szünetel, vagy várható az utalás januárban?


Az ügyfélszolgálaton mindenki mást mond és kicsit már elegem van, szóval azért kérdezem meg itt is.


Van, aki kapja azóta is az utalást, amióta az igénylés szünetel?



2021. dec. 12. 19:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 A kérdező kommentje:
Megkaptatok vegul? En mult honapban kaptam, de most nem..
2022. febr. 15. 15:42
 22/77 anonim ***** válasza:
100%
Nem :(
2022. febr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 A kérdező kommentje:
Nem ertem miert nem lehet legalabb egy kozlemenyt kiadni, hogy kesik, vagy szolnanak az ugyfelnek, hogy figyelj XY okbol az ehavi utalasodat felfuggesztettuk.
2022. febr. 15. 15:56
 24/77 anonim ***** válasza:
100%
Én megkaptam az e havit múlthéten
2022. febr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:

24-es, nem a januárit kaptad meg múlt héten? Mert nekem S januári múlt hét csütörtökön jött meg. Közleménybe oda is van írva, hogy januári.


Amúgy akkor senkinek nem jött meg a februári? De jó, hogy elvileg minden hónap 15-e az utalási határidő amúgy...

A szerződésben rájuk eső részeket valahogy mindig leszarjak érdekes...

2022. febr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 anonim ***** válasza:

Meg mindig a 25-os vagyok

Remélem nem kell ezt minden hónapban eljátszani, nem jó kedvembol vettem fel nyilván...:D

Amúgy én egy kisebb egyetemi Diakhitelt meg torlesztek és nevetséges, hogy 5 nap alatt egy bankkártyas befizetéses törlesztést nem tudnak elkönyvelni 2022-ben...

Kb. rögtön kéne vagy max aznap

2022. febr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 anonim ***** válasza:

Nem a januári hanem a februári

én még ősszel kaptam meg egyösszegben a januárival egyutt.

A februárit multhéten, csak ugye most már havi bontásban kapom par honapig amig tart a képzés

2022. febr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 A kérdező kommentje:
Nem is ertem, ezek szerint ossze-vossza utalnak mindenkinek. Talan nem konyveltek el meg a pluszra valo havi torlesztomet? Nem beszelve arrol, hogy a statuszom mar honap elejen folyosithato lett, de ha kulon megnezem a TO-t a lekerdezeseknel, ott azt irja nem volt meg egyeztetes xd
2022. febr. 15. 17:27
 29/77 anonim ***** válasza:

Ezek szerint összevissza van az utalás meg a torlesztok elszámolása is... :D

Mondom, most 5 napja függőben van a februári törlesztőm befizetése, máskor meg pikkpakk elszámoltak 2 nap alatt.

Ha a hétvégét kiveszem, akkor is ez már a 4. munkanap csütörtök óta. Nem tudom mi van. Szerintem most ettől függ a februári részlet, hogy azt a szaros torlesztot mikor könyvelik el, addig hátralékot mutat... :D


Remélem azért a héten megjön

2022. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez a statuszod dolog nálam mrg több ismerősömnel is hasonló. Folyósítható statusz, de nem történt TO egyeztetés

Érdekes :D

2022. febr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!