Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A már megkötött Képzési Hitel...

A már megkötött Képzési Hitel folyósítása is szünetel?

Figyelt kérdés

Még a nyáron vettem fel, de egy összegben a félévre, ugye most jön majd a második félév januártól, akkor kellene jönnie a következōnek, csak már havonta. Ez is szünetel, vagy várható az utalás januárban?


Az ügyfélszolgálaton mindenki mást mond és kicsit már elegem van, szóval azért kérdezem meg itt is.


Van, aki kapja azóta is az utalást, amióta az igénylés szünetel?



2021. dec. 12. 19:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim válasza:
100%
Igen, a már korábban felvett hitelem nekem folyósítják, bár múlt hónapban 4 napot késett…
2021. dec. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Akkor van esélyem megkapni
2021. dec. 14. 12:26
 3/77 anonim ***** válasza:

én is nyáron, júliusban kaptam meg egy összegben az első hat havi részletet. Aztán közölték, hogy megszűnt az egyösszegben való utalás, havonta kapom majd a hitelt (de amúgy ez mi már eleve, mi az, hogy menetközben változtatgatjak a dolgokat, a szerződésben nem ez állt...)

Aztán most meg ott tartunk, hogy rengeteg a panasz a Képzési Hitel kapcsán, a szabad felhasználású meg is szűnik. De azért mi akik a jogszabálymódosítas (Dec. 20 előtt szerződtünk) mi továbbra is kapunk?

Azért azt nem tehetik meg, hogy ne utaljanak. A másik kérdés még, hogy mikor, rengeteg panaszt olvastam, hogy összevissza utálják és állandóan csúsznak. Elvileg 2 napja kezdődött az új ciklus, azt még a TO egyeztetés el se kezdődött.

2022. jan. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
Azóta miújság?
2022. jan. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim válasza:
Egyszer valóban késtek több napot is, de azon kívül én a módosítás óta is ugyanúgy kapom minden hónap 15-én. Februárban meglátjuk, hogy ez a második félévben is működik-e, mert sajnos telefonon azóta sem tudom elérni őket…
2022. jan. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:

Kb. 1 hete azt írták nekem emailben, hogy február elején lesznek újra jogviszony lekérdezések és a január havit február első két hetében kapom meg valamikor, a február havit meg 15-én.

Mondjuk kicsit fura, hogy januárban nem kaptam meg a január havit, azt hittem folyamatosak ezek a lekérdezések, lévén, hogy mindenki full máskor kötött szerződést...

2022. jan. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
4-es és 5-ös nálatok mi a helyzet?
2022. jan. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim válasza:
Ötös vagyok. Nekem szeptember óta jár már folyamatosan, úgyhogy én a januárit is megkaptam. A februárit meg majd 15-én fogják utalni.
2022. jan. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:

én voltam a 3-as és a 6-os


Kérdező, te azóta megkaptad a januárit? Elvileg ezen a héten kéne nekem megjönnie, a februárinak meg ugye jövő hét kedden.

2022. febr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 Csóka Attila Nor válasza:
Nekem ma váltott folyósíthatóra to egyeztetésről, to egyeztetés még nem történt lekérdezéseknél.😃
2022. febr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!