Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A már megkötött Képzési Hitel...

A már megkötött Képzési Hitel folyósítása is szünetel?

Figyelt kérdés

Még a nyáron vettem fel, de egy összegben a félévre, ugye most jön majd a második félév januártól, akkor kellene jönnie a következōnek, csak már havonta. Ez is szünetel, vagy várható az utalás januárban?


Az ügyfélszolgálaton mindenki mást mond és kicsit már elegem van, szóval azért kérdezem meg itt is.


Van, aki kapja azóta is az utalást, amióta az igénylés szünetel?



2021. dec. 12. 19:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Eddig én is mindig megkaptam és hiába keresem őket lehetetlenség elérni bárkit is. Esetleg valaki tud valami információt már? :)
2022. febr. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 anonim ***** válasza:
100%

"Tájékoztatás!

Külső szolgáltatónk technikai problémái miatt a 2022. február 11. napját követően teljesített ügyfélbefizetések jelenleg nem láthatóak rendszereinkben.


A hiba elhárítását követően az érintett befizetések azonnal láthatóak lesznek a Diákhitel Direkt felületén.


A fenti problémával érintett befizetések a hiba elhárítását követően a befizetés eredeti határidejének megfelelően elszámolásra kerülnek és azonnal láthatóak lesznek a Diákhitel Direkt fiókban."


Ezeknél minden héten van valami technikai gebasz? Windows XP-s rendszereik vannak és 2002 van? :DD

41-es nem tudunk mást csinálni, várunk és tűrünk... Szokásos

Telon lehetetlen őket elérni normálisan, emailre vagy 5 nap-1 hét mire válaszolnak ...

2022. febr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 A kérdező kommentje:
Nekem eddig mindig utaltak rendesen, nem is értem most mi a bajuk hirtelen. A befizetést a Pluszra ráadásul én 11 elōtt már megtettem, mégsem utaltak ma sem xD
2022. febr. 16. 22:04
 44/77 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is plusz van és én is már 4-én befizettem 😅🤷‍♀️
2022. febr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 anonim ***** válasza:
100%

én 10-en, az is már lassan 1 hete meg 11-e előtt volt. És nekem se jött még ma se, törlesztőm meg mindig függőben...

Ezt majd minden tetves hónapban el kell játszani? 😂

Hogy tervezzen így az ember...

2022. febr. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 anonim ***** válasza:
Vicc...visszairtak hogy szept7tol marcius 6ig folyositottak egyben 900 000et.igy legkozelebb aprilisban kapok. Kozben ugyanigy kapott csoporttarsam januarban mar kapott 150 000et. Ez mi???
2022. febr. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 anonim ***** válasza:

46-os

Akárhogy nézem itt sehogy nem jön ki a matek, ezek hülyék... :D

Márciusban is járna neked.

Amúgy csoporttarsad nem azért kapott januárban is, mert ő havonta kérte eleve?

2022. febr. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 anonim ***** válasza:
Én már kaptam :)
2022. febr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 A kérdező kommentje:
Na, vegul en is megkaptam :D
2022. febr. 17. 14:24
 50/77 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is délelőtt megjött, el se hiszem :D

Amúgy ti is kaptatok ilyen emailt a DH központtól, hogy Xy könyvelő a nevükben segítséget kér az auditori melojahoz és össze kell hasonlítani vmi egyenlegeket?

Ez mi a szar... :DD

2022. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!