Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapest az falu vagy város?

Budapest az falu vagy város?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 20:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 Tinker Bell ***** válasza:

Annyira fárasztó ugyanazt ismételgetni! Elmondtam, hogy nyilván nem ismerek minden pestit, mint ahogy ti sem az összes vidékit, így hát azok alapján mondok véleményt, akiket ismerek és amiket tapasztaltam!


Kérlek, ne legyetek lusták visszaolvasni!

2010. nov. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/84 anonim ***** válasza:
Igen, véleményt mondtál egy egész városról, mert találkoztál pár emberrel. Ezt hívják általánosításnak, ami ellen annyira tiltakozol.
2010. nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 Tinker Bell ***** válasza:
Nektek viszont az nem szúr szemet, hogy ugyanezt csináljátok: "a vidékiek" ...
2010. nov. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 anonim ***** válasza:
Az már a te egyéni szoc problémád, hogy a "vidéki" elnevezést szitokszóként értelmezed.
2010. nov. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 Tinker Bell ***** válasza:

A "vidékiek" kifejezést általánosításként értem!


...

2010. nov. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 anonim ***** válasza:
De az nem általánosítás. A vidéki az, aki nem a fővárosban lakik, vagy szűkebb értelemben, aki nem városban lakik. Ennyire erővel általánosítasz, ha valakire rámondod, hogy német vagy francia vagy magyar.
2010. nov. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 anonim ***** válasza:
Én aszittem az egya ország csak mi a társországja vagyunk budapestnek...na mind1 elnéztem
2010. dec. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 anonim válasza:
Saját véleményem: Öööö.... Bocs ezt a kérdést minősíteni nem tudom... Budapest Magyarország fővárosa... Hol élsz te, basszus? Nem tudod a saját hazád fővárosát? Ennél már nincs is lejjebb. Vagy mégis? Ja, igen... Mikor valakinek fingja sincs arról, ki írta a Himnuszt, vagy azt sem tudja mi az... Gratulálok... -.-"
2010. dec. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 anonim ***** válasza:
Nyugi, nyilván tudja, mi az a Budapest. Csak provokálni akart egy jó kis vitát, ami láthatóan sikerült is neki.
2010. dec. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legjobb ha vennénk 4 embert: egy falusit, egy középvárosit, egy nagyvárosit és egy budapestit. Ők elmondanák hogy mi a jó és mi a rossz a városukban, előnyök és hátrányok. Megéri-e ott lakni csak azért vagy ezért stb.. és kész is egy normális intelligens vita..:) és közben senkit sem sértünk meg
2011. márc. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!