Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapest az falu vagy város?

Budapest az falu vagy város?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 20:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:

20:31 - Picúr, történetesen én is külvárosi részen élek, nem a belvárosban, és itt viszonylag nyugalom van, nincs akkora szmog a környéken nincs hajléktalan, ők a belvárosba mennek, mert ott sok az ember napközben, ez a környék nappal szinte kihalt, mert mindenki dolgozik, és nem ez a forgalom központja. Dolgozni persze át kell mennem a városon, de nem élnék a belvárosban, mert az arra nem alkalmas.

Éppenséggel nagyszüleim falun élnek hatalmas kerttel, képzeld, nemhogy tyúkokat, de almafát, meggyfát és krumplit, szőlőt is láttam már közelről eredetiben, még dolgoztam is szüretkor nem is egyszer, és még élveztem is, csak már ők is elmúltak 70 évesek, és amennyire a megélhetésük engedi, csökkentik a kerti növények számát (amit fát kivágnak, ahelyett már nem ültetnek újat, a kivágottal meg fűtenek télen), képzeld, még lehetett játszani is a baromfijukkal régen, a padlásuk tele kukoricával a kedvenc játékom volt lemorzsolni zsákokba. Éppenséggel nagyon sokat tanultam tőlük és nagyon szeretnék saját kertet, ha el tudok költözni a szüleimtől, de ahhoz sok pénz kell, addig amíg nincs, marad a virágcserép.

De ne haragudj, nehogy már ez legyen a döntő. Én nem tehetek arról, hogy Budapestre születtem, engem még megtanítottak arra, hogy az egyén viselkedése alapján ítéljek, és ne általánosítsak. Vannak jó ismerőseim vidéken, külföldön, ők sose volt ellentét köztünk csak mert valaki ide vagy oda született, ebből mi már rég kinőttünk.

2010. nov. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 anonim válasza:
varos ilyet nem tudni ;;)
2010. nov. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 Tinker Bell ***** válasza:

Na álljon már meg a menet! Kapjatok már a fejetekhez, hogy hogy beszéltek! Volt egy alap kérdés, én elmondtam, hogy mi a véleményem, ami tapasztalatokon alapul és pont. Van nektek is véleményetek, ami nyilván elfogult, mert pestiek vagytok. Hetekig vitatkozhatunk itt arról, hogy hol jobb élni, egységes vélemény úgy sem lesz! Nem vagyunk egyformák, nem lehetnek a véleményeink sem azok és ez talán jobb is így! Én legalább is örülök neki, hogy nem vagyok pesti és soha nem is leszek az!


Nem toporzékolok, csak elmesélem a véleményem! Nehogy azt hidd, hogy ez engem egy kicsit is felidegesít!


Arról a várható élettartamról meg nem tudom, hogy hol hallottál....


Jót mosolyogtam rajtatok!

2010. nov. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 anonim ***** válasza:
Figyelj csak, pont illik rád a felhasználóneved, mert Csingiling is ilyen kis pulyka, amikor begurul a barátaira, de azért ő képes megenyhülni, remélem, ezt a szokását is átveszed. Mi csak reagáltunk arra, ahogyan sértegetted a budapestieket, mert ez nem szép dolog.
2010. nov. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/84 anonim ***** válasza:
50%
És a te véleményed nem elfogult? Na ne szórakozzunk már.
2010. nov. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 anonim válasza:
50%

Bocs de ekkora paraszt hogy lehetsz? Magyar ország fővárosa!!

u.i nem budapesti vok!!

2010. nov. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 Tinker Bell ***** válasza:

Na nem tudom, hogy ki a paraszt?

De Magyarországot nem külön szoktuk írni!!!!

2010. nov. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/84 anonim ***** válasza:
63%
Tinker Bellről az az érzésem, hogy minden vágya a fővárosba költözni, csak nem tud. Akkor szoktunk valamit ilyen vehemensen utálni és szidni, ha valamiért nem elérhető számunkra.
2010. nov. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 Tinker Bell ***** válasza:

Már képzelődtök is! Ez csodálatos!


Még ha fizetnétek érte sem költöznék imádott városotokba!

2010. nov. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 anonim ***** válasza:
15:29 - Kezdesz nagyon nevetséges lenni. Akarsz még pocskondiázni valakit, hogy felpörögj, és megfelelő legyen az adrenalin szinted, vagy inkább tudomásul veszed, hogy mindenhol vannak mindenféle emberek, és leszoksz az általánosításról?
2010. nov. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!