Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Repülni ciki melegítőben?

Repülni ciki melegítőben?

Figyelt kérdés
Hosszabb repülőútra megyek és tudom, hogy fontos a kényelem, de azon gondolkodom, hogy egy normálisabb melegítő szett mennyire lenne túlzás.
2022. nov. 24. 18:28
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
89%

Utoljára melegítőben utaztam.


A proliság nem azért van, mert annyira igénytelen a nép, hanem azért mert a repülés költségileg bőven a legolcsóbb megoldás, amit mindenki jól kihasznál, így aztán élő-holt repcsin utazik.


Megnyugtatásképpen mondom, hogyha a világ túlvégére utazol, oda is prosztókkal fogsz utazni, mert a pénz nem teszi finom úriemberekké a lakosságot. Ahhoz kéne kultúra, neveltetés, képzettség, ami nem igazán szükséges sok pénz megszerzéséhez, főleg nem kishazánkban, ahol még néhány éve is mindenki egyformán csóró proli volt.

2022. nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
88%
Simán. Nem egy színház vagy egy rendezvény, ahová normálisan öltözik az ember. A repülés egy szükségtelen rossz, amin egy kényelmes öltözék sokat segít.
2022. nov. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
0%

" hiszen a külföldiek is legalább annyian, ha nem többen szoktak kényelmes cuccban lenni"

Azok a "külföldiek", akik melegítöben vannak, vagy magyarok, vagy más keletinországból valók.

A "kényelmes cucc" valamennyire is normális embereknél nem melegítöt jelent!

2022. nov. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
#13 Biztos ők is, nem kérdeztem honnan vannak, de sokan inkább tűntek észak európainak meg sok ázsiai is volt köztük. Szerinted mit takar a kényelmes öltözet?
2022. nov. 24. 21:26
 15/43 A kérdező kommentje:
Számodra*
2022. nov. 24. 21:27
 16/43 anonim ***** válasza:
92%

Konkrétan melegítőt még nem láttam tengerentúli járaton de rendszeresen látok főleg fiatalokat olyan szerkóban amit én leginkább otthon viselt laza ruházatnak neveznék, néha mintha lefekvéshez készülődnének. Erős kisebbségben vannak az összlétszámot tekintve, de néhány ilyen mindig van.

Ja, és ezek egyike sem magyar, viszont amerikai vagy német.

Engem nem zavarnak

2022. nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
19%
Nézd, szerintem fontos, hogy kényelmesen utazz, de a melegítőnél azért egy kicsit elegánsabb megoldások is vannak a kényelmes utazásra.
2022. nov. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
90%

Proliság melegítőben lenni, és akit így láttál az csak magyar lehet? Pfuha, akkor qrva sok magyar lehet Amerikában, mert ott pizsamában is repülnek az amerikaiak, vagy úgy mennek suliba bizonyos napokon, vagy boltba. Nem is tudtam, hogy amerikában mindenki magyar proli, csak akkor nem értem, hogy miért nem találkoztam eggyel sem Minesotában amikor ott éltem🤔🤔🤔

Annyira imádom, hogy a magyarok azt is tudják, hogy külföldön milyen emberek vannak...

Le lehet pontozni, de én már repültem egy jó párszor és elmondanám a talasztalataim:

Senkit nem érdekel miben vagy, egészen addig, amíg egy normális megjelenést tudsz nyújtani. De mi a normális megjelenés? Hogy nem mutogatod magad. Iszonyat sok bert lehet látni melegítőben is a repülőkön, bár való igaz, hogy a legtöbb farmert hord. Ha az ember pedog amerikai belföldi járaton repül, akkor basszus pizsamás embereket is láthatsz, mert vannak olyan részei, ahol ez tök normális. A suli, ahova jártam, minden hónapban csinált egy pizsama napot, amikor minden diák és tanár pizsamában ment be, ezen logika szerint, ők is mind tróger magyarok

2022. nov. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
91%
Ez már nem a malévos időszak ahol újgazdagék csak a repüléshez vettek kisestélyit és abban grasszáltak fel-alá ferihegyen.
2022. nov. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
49%
A melegítő meg a pizsama szerintem alapvetően nem való olyam szituációkba, amikor emberek között van valaki, utcára sem venném fel őket. Évi minimum kétszer, de inkább 4-6 alkalommal vannak interkontinentális utaim, időnként 12-16 óra gépen töltött idővel, de még így sem jutna eszembe mackónadrágban bohóckodni felnőtt ember létemre. Ennek ellenére magyarokra szűkíteni ezt a dolgot meglehetősen nevetséges, az amerikaiak ezerszer többször követik ezt el.
2022. nov. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!