Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Repülni ciki melegítőben?

Repülni ciki melegítőben?

Figyelt kérdés
Hosszabb repülőútra megyek és tudom, hogy fontos a kényelem, de azon gondolkodom, hogy egy normálisabb melegítő szett mennyire lenne túlzás.
2022. nov. 24. 18:28
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
82%
Singapore Airlines-al utaztam 15 órát. Még pizsamát is kaptunk.
2022. nov. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
79%
Magyar mentalitás prolizni a melegítőt.
2022. nov. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszait, már tudom, miben fogok utazni, most már csak arra vagyok kíváncsi ki hogy vélekedik, mert jó volt ennyi színes választ olvasni.:D
2023. jan. 18. 14:16
 34/43 A kérdező kommentje:
Ez alatt mások tapasztalataira is gondolok természetesen...
2023. jan. 18. 14:17
 35/43 anonim ***** válasza:
Igazából attól is függ hová utazól, Dubai-ba pl gáz lenne, ha az USA vmelyik repterén kötsz ki, akkor akár piziben is lehetnél 😅
2023. jan. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
0%

Valamikor -pl a Malév korában- még volt a repülésnek egy elvárt kultúrája, a magas árak automatikusan kiválasztották azt a réteget, akik tudtak normálisan viselkedni és megfelelően öltözködni.

Ahogyan akkor pl. a színházakban is mindenki megtisztelte a színészeket és a többieket azzal, hogy tisztán és normális öltözékben ment.


Amióta megjelentek az olcsó fapadosok, és kultúrát otthon sem látott proligyerekek is rászabadultak a világra, azóta -nekik- "természetes", hogy ugyanabban a lelakott melegítőben mennek ilyen utakra, amiben előtte pl. otthon takarítottak, nokedlit szaggattak, a kutyájukkal hemperegtek a földön, vagy a tv előtt döglöttek naphosszat.


Azért kíváncsi lennék, hogy hányan mernének melegítőben bejárni akár a munkahelyükre, ahol eleve dresszkód van?!

Változik a világ...és sajnos rossz irányba.

2023. jan. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk már ezt a ‘prolik, mert melegítőben repülnek’. Egyáltalán miert foglalkozik bárki azzal, hogy a másik milyen ruhában van?


Nem abban a melegitőben fog repülni, amit megrágott a kutya otthon. De ennyi erővel repülhetne farmer pólóban is amiben otthon a kutyával hempergett és nokedlit szaggatott. Ez már igénytelenség kérdése, ha koszos, büdös ruhában repül valaki az nyilván mások számára zavaró.

Gondolom te öltönyben vezetsz le a horvát tengerpartra és ingben és farmerban repülsz los angelesig.


Szerintem az a proli dolog, aki a repülést valami világmegváltó kiváltságként kezeli, de ha így van akkor nyitva áll előtted az első osztály, bár elárulom ott is szoktak melegítőben utazni.

2023. jan. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
37-est alátámasztom. Életem egyik nagy vágya volt az első osztály és párom örökölt egy kisebb vagyont, amit utazásra fordítottunk. Meglepett engem egy első osztállyal és én ilyen öltönyös, komoly, üzletemberekre számítottam és aztán így, vállpoló, meg rövidgatya, a kedvencem a szandálós csóka volt mellettem aki azt mondta, hogy neki így kényelmes. Szóval az első osztály is tele van "prolikkal" :D
2023. jan. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
65%
@38 A business class jegyek jelentős hányadát sokat utazó emberek veszik hűségpontokból, nálunk még a cég sem állja üzleti utakra, mert teljesen nonszensz az árazása a helyeknek. A mostani utam 5k USD lett volna businessen.
2023. jan. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
51%
1-est lepontoztak, de speciel statisztikailag tenyleg abban a viszonylatban azok az utasok, igen.
2023. jan. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!