Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Repülni ciki melegítőben?

Repülni ciki melegítőben?

Figyelt kérdés
Hosszabb repülőútra megyek és tudom, hogy fontos a kényelem, de azon gondolkodom, hogy egy normálisabb melegítő szett mennyire lenne túlzás.
2022. nov. 24. 18:28
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
69%

Haha aki szerint ez proli dolog az szerintem még sosem ült repülőn, főleg nem tengerentúli 10+ órás úton.


Teljesen megszokott, októberben Németországból repültem, egy 10 fős társaságban mindenkin oceans apart melegítő szett volt. De szinte mindenkinek legging vagy melegítő nadrág. Maximum 50 év fölött szoktak a farmerhez ragaszkodni.


Öltönyös embereket pedig maximum az rövid járatokon látsz, akik tényleg a reptérről az irodába mennek.

2022. nov. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 BeefEater ***** válasza:
77%

Egyáltalán nem ciki a melegítő, némelyik légitársaság kifejezetten javasolja is hosszú utakra. Én normális utcai ruhában szoktam utazni, de semmi kirívó nincs a melegítős emberekben.

A gáz kategória nálam a cipő levételénél kezdődik...


Akik szerint nem lehet utcára menni melegítőben: te még sosem láttál sportolót?

2022. nov. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
90%

csak a felszínes sznobok számára ciki. velük meg nem érdemes foglalkozni.

minden épeszű ember tudja, hogy sok órán át a repülőn ülni baromi kényelmetlen, és mindenki úgy próbálja magának kényelmesebbé tenni, ahogy tudja (feltéve, hogy ezzel nem okoz kellemetlenséget mások számára).

2022. nov. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
6%
@22 Egy sportoló nem az utcára megy, hanem mondjuk sportolni, de sebaj.
2022. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
92%

Minél többet repülsz, annál többféle embertípust, kultúrát, szokást látsz, pláne ha Európán kívülre merészkedsz. Ha 2-3 órás repülésnél hosszabbról van szó, akkor pedig jogos az igény a minél kényelmesebb öltözetre.

Én már abba a korosztályba tartozom, akik állítólag jobban kedvelik a farmert repüléskor, pedig én is szívesen utaznék valami lazábban, de nem mindenki nyaralni repül, sokszor már a reptéren vannak elintéznivalók, persze a bérautót föl lehet venni melegítőben is, de az ügyféllel találkozást így már nem tartom célravezetőnek.

Az amerikaiak tényleg lazábbak, de nekik a repülés már régóta olyan mint a busz, nálunk az emberek 80%-a még nem repült, aki igen azok többsége is valamilyen élményként, kalandként tekint az utazásra.

Augusztus végén repültem Jacksonville-ből La Guardiára és előttem a sorban volt egy kislány, olyan kora huszonéves. Gondolom pizsama lehetett az a kétrészes rózsaszín szabadidőruhának kinéző szett amit viselt, de nagyon nem vagyok hozzáértő ezen a téren. A lábán két ilyen állatfejes mamusz, a kezében a plüssállatkája, amivel alszik. A lőtéri kutyát nem érdekelte miben van és ő is úgy viselkedett, mintha hibernálta volna magát, kizárta a környezetét az utazás idejére. Nem egyedi eset.

Szerintem sokkal rosszabb dolog, ha nem figyelünk arra, hogy a másikat ne zavarjuk önző módon egy repülő szűk, zárt terében.

Természetesen én is utazok fapadossal, van ahová nincs járat, vagy nem közvetlen.

Két középkorú hölgy érkezik, egyik fennhangon meséli, hogy ő atommérnök, Pakson dolgozik és egy csomó érdekes dolgot követhettünk a környező üléseken az erőművel kapcsolatban. Végtelenül professzionálisnak tűnt. Ja, nem. Csakhogy amikor leült, blézerkéjét ráterítette az ülése támlájára, ami nyilván belelógott az ölembe. Udvariasan megkértem, hogy ezt sürgősen orvosolja, de még ő kezdett duzzogni.

Szerintem az ilyen fokú tahóság, amikor csak magunkra gondolunk, sz*runk a másik fejére rosszabb, mint hogy ki hogyan öltözik egy repülőn

2022. nov. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 Revolúcióbiológus ***** válasza:
26%

Ha nem a földre rakod a zsák hagymát, hanem felteszed a kézipoggyászba akkor oké.

https://www.youtube.com/watch?v=UoG4vGyniVI

2022. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
13%
Melegítő nagyon ciki. Mindenhol.
2022. nov. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
33%
A lepontozómajom felébredt ugyan, de még mindig az a kérdés, hogy tényleg a melegítő az egyetlen kényelmes opció?
2022. nov. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 NTBS ***** válasza:
20%
Bátran vegyél kényelmes ruhát, de NE MELEGÍTŐT.
2022. nov. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%
Menj abban amiben szeretnél utazni és pont. Az, hogy mások szerint ciki vagy nem, az nem mindegy neked? Ha a legszebb, legjobb ruhádat veszed fel, akkor is lesznek olyanok akik szerint “ciki”. 8 milliárd ember él a földön nehéz lenne megfelelni mindenkinek.
2022. nov. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!