Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Repülni ciki melegítőben?

Repülni ciki melegítőben?

Figyelt kérdés
Hosszabb repülőútra megyek és tudom, hogy fontos a kényelem, de azon gondolkodom, hogy egy normálisabb melegítő szett mennyire lenne túlzás.
2022. nov. 24. 18:28
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
49%
Az, de Angliából rengeteg magyar proli jön abban haza, mindig látom őket.
2022. nov. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a megnyugtató választ.🤗
2022. nov. 24. 18:47
 3/43 anonim ***** válasza:
71%
Egyáltalán nem. A repülő utakon eddig csak a biznisz embereket láttam normális megjelenésben, mindenki kényelmesben utazik. Én is voltam már melegítőben repülőn, senki meg sem nézet.
2022. nov. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy fapadoson belefér,hosszú úton úgyis mindenki hulla-fáradt lesz nem fognak veled törődni.
2022. nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
24%

A fapados az mára már a prolijáratok gyűjtőneve!

Pont az ilyen igénytelen élőlények züllesztették ilyenné.

Elegánsabb dolog nem is létezik, mint valamelyik világvárosba ócska otthoni tréninggatyában megérkezni, és "vinni a magyarok jó hírét".


Nem is csoda ha az igényesebb utazók kimondottan olyan külhoni helyeket keresnek, ahol messze elkerülik az ilyen prosztó honfitársaikat.

2022. nov. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Sok emberen látok én is, eddig mindig én éreztem magam túlöltözve.:D Ezt az általánosítást meg nem igazán értem az #1-#5től, hiszen a külföldiek is legalább annyian, ha nem többen szoktak kényelmes cuccban lenni.
2022. nov. 24. 20:09
 7/43 anonim ***** válasza:
15%
szigorúan fekete-arany melegítőben.
2022. nov. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem kinyúlt, kifoszlott, hanem egy normális darab akkor simán. Én sem szeretek tizenX órán át díszmagyarban rohadni, de még ingben sem. Jól szellőző pamutpóló, és egy szreccsanyagú farmer vagy egy normális melegítő tökéletes hosszú távra.
2022. nov. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
86%
sztreccs*
2022. nov. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem már az utcára kimenni is gáz melegítőben. ez a legalja tróger parasztok ruhája, akik nem képesek felöltözni normálisan. De te tudod, hogy melyik körhöz akarsz tartozni.

Szerintem rettentő ciki.

2022. nov. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!