Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Senkinek sem jut eszébe, ha...

Senkinek sem jut eszébe, ha névnapon van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anita vagyok.

Tudom, hogy sajnos senkinek sem fog eszébe jutni, hogy névnapon van. Pedig jól esne, ha valakinek eszébe jutna. Mit tegyek???



2013. jún. 2. 15:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Írd fel reggel a tükörre rúzzsal, hogy "ma névnapom van".
2013. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Szia. Nekem is ma van a névnapom. :) Boldog névnapot neked is :)

Én már két napja mondom a páromnak, hogy 2.án névnapom van vmi nagy ajándékot kérek.. :) Nekem nem olyan fontos most már. Engem sem köszöntött senki pedig én mindenkit fejben tartottam. Egyszer elegem lett és azóta nem köszöntök senkit, így nem zavar ha engem sem köszöntenek. :)

2013. jún. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mondd, milyen érzés ez a felköszöntés, amikor kipüfölted az emberekből erős pszichés nyomással - bűntudatkeltéssel nyavalygással és panszkodással - azt, hogy köszöntsenek fel?


Engem sem a születésnapomon, sem a névnapomon nem köszönt fel boldog-boldogtalan. Csakis az, akinek számítok. Természetesen ez visszafelé is így megy: csakis azt köszöntöm fel, aki nem felejtette el, hogy hogy hívnak, mikor TARTOM a névnapomat és mikor VAN a születésnapom.


Nyílván azért nem kapsz attól, akitől szeretnél, mert vagy te vagy az önző, vagy ő, vagy mindketten. Mind csak kapni akartok, adni nem.

2013. jún. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Utólag is nagyon boldog nevnapot kivanok!!!:)-
2013. jún. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Boldog Újévet!
2013. jún. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Szia,

Hiába van a telefonom főképernyőjén kint folyamatosan a névnap widget, így is el szoktam én is felejteni őket... A névnap szerintem is egy olyan hülyeség amit nem kell komolyan venni.


De 1-2 éves "fáradozással" el tudod érni, hogy közeli barátaid emlékezzenek rá. Csinálj minden név- és szülinapodon valami bulit, összejövetelt, hívd el barátaid szórakozni névnapod alkalmából.

2013. jún. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
A névnapnak tényleg nincs semmi értelme. Amúgy meg, ne bánkódj, azért, ha elfelejtik. Az enyémet senki sem tudja, mikor van. Pláne azért, mert még a naptárak sem tartalmazzák a nevemet. :)
2013. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!