Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan senkinek erzem magam....

Olyan senkinek erzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kicsi voltam amikor orokbe fogadtak. Sose ereztem magam csaladtagnak, utalom az embereket es mindent. Nem erdekel semmi, nem akarok lenni semmi nem erdekel az iskola a jovom a kapcsolatom az emberekkel es tenyleg semmi. Mindig is problemas voltam. Sokat szenvedett velem mindenki. Csak a hulyesegnek es a haverjaimnak elek. Valahol melyen akarom hogy valaki segitsen rajtam egy kicsit de amikor valaki megprobalja orditok vele. Nem tudom miert. Ez mind azert lehet szerintem mert ugy erzem hogy nem tartozok sehova. Nem is tudom pontosan megfogalmazni. Szeretnek normalis lenni az emberekkel. Mit csinaljak?

16 F


2013. febr. 2. 21:15
1 2
 1/13 anonim válasza:
Talán foglald le magad valamivel, hogy ne gondolj a rossz dolgokra. mert lehet hogy az a baj hogy ilyenkor unatkozol és csak gondolkodsz! és ez nem mindig jó, tapasztalat! :)
2013. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Biztos jársz iskolába, ahol kell lennie egy védőnőnek! Neki nyugodtan elmondhatsz bármit, és tud segíteni, de nem mondja el senkinek.
2013. febr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Csak a hulyesegnek es a haverjaimnak elek"


Na, azért mégiscsak érdekel valami :-) A legjobb volna, ha felkeresnéd a sulipszichológust, csak nyerhetsz vele!

2013. febr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

nyugi, sztem csak az a baj, h tini vagy :) és ezt a legjobb szándékkal mondom.

az már jó pont, ha vannak akikhez kötődsz, bár a haverok mégsem ugyanaz mint a család.


ne aggódj, ez elmúlik pár éven belül, és megtalálod azt, ami igazán érdekel. tűzz ki megvalósítható célokat, értékeld az életet, hogy egészséges vagy, hogy van lehetőséged tanulni.


az már jó, ha beláttad, h nem jó úton jársz, de még előtted az élet, és 1000 másik út.

2013. febr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nincs suli pszichologus. Nem tudom ertekelni ezeket a dolgokat mert nekem ez termeszetes. Nincsenek celjaim ugyse ernem el oket mint ahogy regebben se.
2013. febr. 2. 21:54
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
Állj be a magyar gárdába.Ott csak ilyenek vannak.
2013. febr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Hihetetlen, hogy még van pofája egyeseknek ebbe is politikát keresni.


Kérdező, el kellene dönteni,hogy akarsz-e változtatni. Ha igen, keress fel egy pszichológust, nem csak az iskolában van.

2013. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hatos mi bajod van a gardaval ?
2013. febr. 2. 22:25
 9/13 anonim ***** válasza:
17%
Olyan tagok alkotják mint te.Semmirevalók,tehetségtelenek,érvényesülésre képtelenek.Kell nekik a valahová tartozás érzése,lehetőleg olyan ahol meg tudják indokolni,hogy amúgy miért egy senkik.Erre pont alkalmas utálni a cigányokat meg a zsidókat.Mert azok az olyanok elnyomják őket a médiájukkal.Sose látják be,hogy lusta dögök voltak világéletükben és nem más hibája az,hogy egy senkik maradtak.Úgyhogy törj ki ebből,találj elfoglaltságot,csajozz,művelődj.
2013. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

A kérdező nem tudom, h feltűnt-e, de ugyan van családja, de még is árva...és 16 éves...marha jó tanács volt fentebb, h álljon be a gárdába.

Azért nem fogadod el még sem mások segítségét, hiába akarod, mert nem tudják átélni a helyzeted, és nem is igen érthetnek...te pedig, azért nem érted, h mi van veled, mert elfojtod magadba leginkább az igazi szüleid hiányát...gondolom kívül állónak érzed magad, úgy érzed, h senkinek sem kellesz, és minden ellened van, amiért semmi sem sikerül számodra.

Hasonlóan vagyok én is..., de próbáld meg, azt amit fentebb is javasoltak, h kösd le magad, vmi értelmessel és olyan dologgal, amiben, ha lassan is, de sikert érsz el pl. nyelv tanulással. Amikor így teszel, és ez tapasztalat, olyankor ezek az érzések lecsillapodnak és, ha másért nem is már ezért megérte, mert nem hajszolnak bele még jobban a depresszióba.

Egy pszichológust én is javasolnék neked, talán segíthet, de az is lehet, h ha a szüleidhez fordulnál és elmondanád nekik a gondodat talán ők tudnának a legtöbbet segíteni neked. Tudod, néma gyereknek anyja se érti a szavát, mondja ezt a közmondás, de sok igazság van benne.

És hidd el, h ha örökbe fogadtak abba szinte biztos vagyok, h szeretnek téged. Remélem vmit tudtam segíteni.

2013. febr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!