Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan senkinek erzem magam....

Olyan senkinek erzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kicsi voltam amikor orokbe fogadtak. Sose ereztem magam csaladtagnak, utalom az embereket es mindent. Nem erdekel semmi, nem akarok lenni semmi nem erdekel az iskola a jovom a kapcsolatom az emberekkel es tenyleg semmi. Mindig is problemas voltam. Sokat szenvedett velem mindenki. Csak a hulyesegnek es a haverjaimnak elek. Valahol melyen akarom hogy valaki segitsen rajtam egy kicsit de amikor valaki megprobalja orditok vele. Nem tudom miert. Ez mind azert lehet szerintem mert ugy erzem hogy nem tartozok sehova. Nem is tudom pontosan megfogalmazni. Szeretnek normalis lenni az emberekkel. Mit csinaljak?

16 F


2013. febr. 2. 21:15
1 2
 11/13 anonim válasza:
Ja...és még vmit...nem vagy senki...ez csak egy érzet, ami azt akarja, h leránthasson a mélybe!!!
2013. febr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Az 53 százalékos nagyon megkeseredett lehet, ha mindenben ezt látja. Pont a gárda? Ha már nagyon utálni akarunk valami jobboldalit, akkor vannak ennél komolyabb szervezetek is, de ezt nyilván nem tudja, mert nem lát tovább bizonyos dolgokon. Ráadásul a gárda már lejárt lemez, de nyilván erről sem értesült. A legokosabb döntésének azt gondolta, ha egy 16 éves kisfiú kérdéséhez ilyesmit ír. Szánni való.
2013. febr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=WmMenUD0pf8 Istenben mondjuk nem hiszek
2013. febr. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!