Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt, hogy én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy én nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Alapból mindig is egy vidám lány voltam, de már tényleg kezdek összetörni lelkileg és nem tudom mit kéne tennem nagyon magányosnak érzem magam, ilyen még sose volt. Szóval itt volt előttem az egész nyár és még így se sikerült találnom párt magamnak, pedig mentem minden felé ha hívtak nem igazán ültem itthon. Jó nincs olyan sok ismerősöm, de ismerkedtem is elég sokat, szóval mondjuk úgy hogy próbálkoztam, de nem jutottam senkivel egy randinál tovább és nem is értem mért, talán mert nem vagyok az a ribanc fajta aki mindenkinek hanyatt fekszik, mert ugye mostanában meg arra van keret..:/ Már gondoltam arra is, hogy nem érdekel leszarom az egészet akkor egyedül leszek és kész, de kikészít teljesen ez a magány, már nagyon nem bírom, de erőltetni se akarok semmit szóval elégé tanácstalan vagyok meg még az is rátesz, hogy körülöttem kb mindenki boldog csak én nem.:S Most ezt a helyzetet hogy kezeljem? Mit csináljak, hogy ne érezzem magam olyan egyedül? Barátaim vannak, de az nem pótolja azt az érzést:( Más is van így vele? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen és érzelgős?

17/L


2012. aug. 31. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Te korodban sokan vannak így. jó tanács; ne keres párt ez csak úgy jön magától. :) szvsz
2012. aug. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Lazíts, ne görcsölj ezen! Légy nyitott az emberekkel. és gondolkodj el azon, hogy neked kell-e valamit változtatnod a viselkedéseden ahhoz, hogy legyen egy pasid...

Nyugi, jönni fog:)

2012. aug. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

bután gondolkozol.Ha egész nyáron szórakoztál jól érezted magad.Akkor ne legyen rossz kedved.

Teljesen normális.Te nem az a könnyű kis lányka vagy.Ettől megijednek a a korodbeli fiúk.hiszen ők a könnyű prédára vadásznak.Ismerkedj 19-20 évesekkel.Őket nem csak a tested érdekli.

F19

2012. aug. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, ahogy te :(
2012. aug. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

mintha én írtam volna :S


16/L

2012. aug. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Xaba89 ***** válasza:
54%
gyere hozzam :)
2012. aug. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
lehet nem vagy elég érdekes v szép :/
2012. aug. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

fúúh a lányoknak is sok a gondjuk, nekem van pár 14-15 éves rajongóm/érdeklődőm, de mindig van vmi problémám velük... (hely, külső, nem az esetem)

F19

2012. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én is pont így vagyok ezzel :/ soha nem jön össze semmi.. és már megőrjít, hogy a legidiótább csajnak is sikerül összejönnie valakivel, csak én vagyok ilyen szerencsétlen... nem tudom mit lehet tenni, én is szeretném tudni :S az a baj velem, hogy jóval a korom előtt járok


16/L

2012. aug. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kell széttenned a lábad csak a pasi érezze h vagy neki (csók pl.) Ne légy elkeseredve. Mért csak 1 randiig jutottál? Mértnem beszéltél mg tövábi találkozót. vanugy h a fiuk is félénkek.
2012. szept. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!