Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Senkinek sem jut eszébe, ha...

Senkinek sem jut eszébe, ha névnapon van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Anita vagyok.

Tudom, hogy sajnos senkinek sem fog eszébe jutni, hogy névnapon van. Pedig jól esne, ha valakinek eszébe jutna. Mit tegyek???



2013. jún. 2. 15:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Boldog névnapot! :)

2013. jún. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm, ez igazán jól esett...

2013. jún. 2. 15:14
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
A névnap baromság.
2013. jún. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%
Szia boldog szülinapot. :D
2013. jún. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is boldog névnapot kívánok!

Látom, hogy a Kisfaludy Gábor pedig mát a szülinapodra is előre gratulált.

Biztos ami biztos, ő már nem feledkezik meg róla.

2013. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Anita!

Tedd a kezedre a szíved, és mondd, hogy Te minden egyes ismerősöd névnapjával tisztában vagy, követed, sohasem felejted el, és természetesen fel is köszöntöd őket! A névnapot nagyon sokan egyáltalán nem tartják, emiatt nem is figyelik, milyen névnap van. Én a helyedben nem élném ezt meg ekkora csalódásként..

2013. jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez egy kamu ünnep. Esélytelen az összes ismerősnek tudni a születésnapját, névnapját. Mindenkinek van jobb dolga, mint azt lesni minden reggel, hogy jaj milyen névnap van ma. Aki ilyenen megsértődik annak baromi unalmas és ingerszegény élete lehet. De ha ettől megnyugszol, akkor boldog névnapot.
2013. jún. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
En sosem torodtem a nevnappal. Nem is szoktam koszonteni senkit. Ertelmetlenseg, kb mint a Valentin nap.
2013. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Én csak annyit szeretnék mondani: Boldog Névnapot!

Nekem is rosszul esik, ha nem jut senkinek se eszébe jan. 13.-án hogy felköszöntsön, de nem sértödök be, ugyanolyan nap mint a többi!

2013. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

A szülinapom is nemrég volt, de az sem jutott eszébe senkinek sem. Ilyenkor esténként szólok a középső lányomnak és ő rajzol valamit és meglepődik.

Minden egyes ismerősöm névnapjával természetesen én sem vagyok tisztában és azt sem várom el egyik gyermekemtől sem, hogy eszébe jusson, a 13 évesnek sem.

De ezeknek a gyermekeknek van apjuk is. Szerencsére még az édesanyám is él. Bátyámat is köszöntöm sms-ben mióta engem senki sem köszönt.

Az pedig szerintem főleg tudná követni, aki másét tudja követni a facebook miatt...

Nem sértődök meg semmin, csak rosszul esik.

Sőt nem is kívánom, hogy ezen az egy mondaton kívül egy szónál többet is kívánjanak mint, hogy boldog névnapot vagy szülinapot!!!

2013. jún. 2. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!