Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az? Kinek lehetne elmondani...

Ki az? Kinek lehetne elmondani a legnagyobb családi bajomat aki nem mondja el senkinek sem főleg nem anyuméknak, mert hát róluk van szó! Pchiológus vagy ki? Akihez bátran fordulhatok!

Figyelt kérdés
kinek lehetne elmondani a legnagyobb családi bajomat aki nem mondja el senkinek sem főleg nem anyuméknak,mert hát róluk van szó! Pchiológus vagy ki? Akihez bátran fordulhatok!
2013. febr. 2. 17:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi csak a ,,kérdéshez" akartam írni és csak 1-szer
2013. febr. 2. 17:05
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
jóbarát,ofő,iskolai pszichológus,gyakorikerdesek.hu
2013. febr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
A GYK-ra ne írd ki, mert a sok mindent tudó úgyis lehord ha nekik nem tetszik az életkorodhoz járó "nagy " életproblémád.
2013. febr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
legjobb barát, barátnő/pasi(Nemtudom a nemedet).
2013. febr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
A pszicológus jó ötlet, ha elmúltá 14 a legtöbb helyen név-TAJ-mobilszám megadása mellet kérhetsz időpontot. Nem kell beutaló,a tb-s rendelésen meg fizetni se kell.
2013. febr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen személyt keresek. Nem vagyok tini, komoly gondjaim vannak, valaki kellene, aki kívülről látja a dolgokat és tanácsot ad. Lehet, hogy már az is segítene, ha összefoglalnám a tényeket...

Én felhívtam a lelkisegély vonalát, de ott tényleg csak meghallgattak, igazi tanácsot nem nagyon tudtak adni, de megpróbálhatod te is.

Arra is gondoltam, hogy kiírok egy kérdést ide, hátha találok valaki(ke)t, akivel levelezhetnék és ami nem utolsó szempont, hogy idegen, nem hallom vissza holnap a boltban.

2013. febr. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én is keresem a llki szemtesem. Az ilyen ügyekben a pszhihológusok segítenek. Elmész a házi orvosodhoz megpróbálod TB-n keresztül igényelni nála.Vagy ha közeledben van egy ideggyógyászat, ott elvileg beutaló nélkül foglalkoznak majd Veled. Nézz körbe interneten a lakóhelyed körüli intézeteket.
2013. febr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem ha gondolod, hátha tudok segíteni! 27L
2013. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!