Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nektek is hiányzik a karácsony?

Nektek is hiányzik a karácsony?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon, tudom hogy sokan lehurrogtok de nekem fájdalmasan hiányzik..minden..

de mi a szűk családi körrel sokszor össze jövünk itthon, de mégis más karácsonykor, számomra olyan meghitt és szép.

Faj az is hogy vissza kell menni dolgozni, nem is a munkával van a bajom hanem az emberekkel.. itthon meg legalább egy kis ideig csak normálisak vettek körül, de holnap kezdődik elölről minden..

Csak nekem van ilyen “rossz” kedvem emiatt?


2018. jan. 1. 17:13
 151/191 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére eddig a nagy karácsonyi láz elmaradt nálam de most, hogy már december van, remélem engem is elér az, hogy csak karácsonyi dalokat fogok hallgatni :D és alig fogom várni, bár már kezdem várni, mert még igen sok munkanap van addig... :D :D
2018. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/191 anonim ***** válasza:
51%
19 :)
2018. dec. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/191 A kérdező kommentje:

Ma végre találtam egy újabb szuper ajándékot

Nem tudom ki hogy van vele de én már nagyon várom:)))

2018. dec. 5. 20:58
 154/191 anonim ***** válasza:

Én most nagyon nem várom...


Nem tudom, hogy meddig él még az Édesanyám! :(

Van még Valaki hasonló helyzetben?


Még 18 nap a Karácsony.

2018. dec. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/191 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ilyen helyzetben én se várnám :(
2018. dec. 6. 08:55
 156/191 A kérdező kommentje:

Én sajnos a párommal nem vagyok jól meg mostanában, de halisten itt lesz nekem a családom karacsonykor... És remélem még jó sokáig együtt lehetünk azon a napon is.

Nekünk a karácsony sose okozott stresszt, anyu főz süt,segítek neki ha kell, én takarítok, mosogatok, közben apukám díszíti a fát és mire végzünk 24-én kB délre, jönnek testvereim és családjaik. Együtt ebédelünk, ajándékozás, falatozás a süteményekből, beszélgetés közben megy valami kis karácsonyi film a tvbe, iszogatunk,nevetgelunk és nem jopofizunk mer mi csak szűk családi körben ünneplünk, és a szürke hétköznapokon is van összejövetel nálunk néha. Ajándékozni mind szeretünk,de sose arról szól nálunk.

Szép és meghitt, mindenki csinos és jókedvű, senki sem siet haza mer másnap munka..

Aztan egyszcsak hazamennek este, csend lesz itthon.. Kicsit megfajdul a szívem, utána szokott jönni a barátom este mikor elmennek de idén nemtudom mi lesz.. Eddig mindig vártam Őt de most..

Na ne menjünk át párkapcsolati problémákba:)

Tudjátok én párkapcsolat és karrier terén sosem voltam szerencsés de abban szerencses vagyok hogy van egy összetartó családom akik mindig feldobják a napom.

2018. dec. 6. 09:26
 157/191 A kérdező kommentje:
17 nap
2018. dec. 7. 09:00
 158/191 A kérdező kommentje:
16 nap
2018. dec. 8. 15:11
 159/191 anonim ***** válasza:
51%
15 :)
2018. dec. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/191 A kérdező kommentje:
14 nap 🎄
2018. dec. 10. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!