Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nincs Karácsony Kevin nélkül?

Nincs Karácsony Kevin nélkül?

Figyelt kérdés
Ha nincs Karácsony Kevin nélkül miért nincsen húsvét ... nélkül? Húsvétra miért nem csináltak olyan sikeres filmet?
2017. dec. 26. 16:32
 1/6 Zoli780806 ***** válasza:
95%
nincs húsvét Belmondo nélkül
2017. dec. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Azt nem tudom, de azért nálunk van Karácsony Kevin nélkül.
2017. dec. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Pedig egyebként szerettem ezeket a filmeket, de azért most már a könyökömön jön ki.
2017. dec. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ben Hurt is szokták játszani husvétkor. Gyerekkorom óta. <3
2018. dec. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a Passió elég sikeres volt annó...szóval nincs húsvét Mel Gibson néélkül :D
2020. dec. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert a húsvét lett a kisebbik ünnep, ha eredetileg a kereszténységben nem is így volt, de a történelem így hozta. Húsvéti zene slágerek sincsenek nagyon míg karácsonyiból, mindenki fel tudna sorolni kiscsilliárd magyart és kiscsilliárd külföldit, amit mindenki ismer, rádióban is játsszák, mindenhol azt halljuk. Ha belegondolsz, az ateisták a karácsonyra azt mondják, hogy a szeretet ünnepe, a húsvétra semmit nem mondanak csak megtartják. Meg hát az is szerepet játszhatott, a karácsony előtérbe törésében, hogy télen hideg van és ez kölcsönöz többek között hangulatot az emberek életébe. Szóval szerintem ez lehet az ok! Szerintem amúgy a Jézus életét bemutató filmek nélkül nincsen húsvét, többek között a Passió is.
2020. dec. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!