Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsony ajándék nélkül,...

Karácsony ajándék nélkül, mert később akciós? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Karácsony után szinte minden akciós. Megbeszéltük a barátommal, hogy karácsonyra nem veszünk semmit, hanem majd utána bevásárolunk. (Nincs meglepetés, mindenki olyan dolgot kap, amit lát és kiválaszt.) De karácsony előtt egy nappal rájövünk, hogy mégis kell valami. Párom nem vette volna zokon, ha nem kap semmit, de nekem végül fura érzés lett volna. És nektek?

2016. dec. 26. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Logikus, és ha úgy beszéljük meg, akkor teljesen rendben van. Régen rossz, ha karácsonykor az ajándék a lényeg...
2016. dec. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez ankaracsony velejaroja, nagy a forgalom ezert nyilvan max az arak. Utana pangas van es emiatt leertekeles is. (Egyebkent ilyenkor is hatalmas forgalmaz bonyolitanak pont ezmiatt).

Viszont nekem is hianyozna ha nem adnek ajandekot. En ezert sokszor az oszi leertekelesnel veszek sokmindent es karacsony elott par karacsonyi dolgot amit csak akkor adnak :)

2016. dec. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igaz, hogy pénzt szempontjából praktikusabb karácsony után vásárolni, de az ajándéknak nem az ára kéne, hogy a lényeg legyen. Én személy szerint jobban örülök egy jó könyvnek és egy tábla csokinak a karácsonyfa alatt, mint egy plazmatévének egy héttel karácsony után... Maga a meglepetés, az ajándék kicsomagolása stb... ez a hangulat az, amit az ajándékozásban szeretek, nem is magát az ajándékot (mert azt ritkán találják el, mit szeretnék).
2016. dec. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!