Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nalunk iden sem lesz karacsony...

Nalunk iden sem lesz karacsony, hogy ne legyek szomoru?

Figyelt kérdés
Az egesz csaladom bolond, ez nem vitas. Az egyik noverem kijelentette, hogy o nem akar velunk karacsonozni, mert azzal akar unnepelni akit szeret, es o csak sajat magat szereti. A nagymamam elmegy videkre, mert nem akar senkinek sutni, fozni, ot ez nem erdekli. A masik tesom depresszios, hidegen hagyja a dolog. Nekem marad anyam, aki majd uvolt, meg sir, hogy milyen hulye csaladja van. (ez van minden evben) En iden akartam sutni, fat disziteni, szep zeneket hallgatni, ajandekozni, de senki se vevo ra. Nekem mellesleg rengeteget kell tanulnom, tehat nem is nagyon lesz idom sutogetni, de amugy sincs sutonk, szoval veszett fejsze nyele. Ugy unom mar, hogy mindenki aradozik milyen szep volt a karacsony, miket adtak, miket kaptak, en meg csak arrol tudok beszamolni, hogy mi ment a tv-ben, mikozben en fejemen a fulvedovel tanultam az xy targyat. Elkeserito...
2012. dec. 19. 15:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Párod nincs?

2012. dec. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
20 es nincs.
2012. dec. 19. 15:58
 3/18 anonim ***** válasza:
Egy nagyon jó barát akinél karácsonyozhatnál?
2012. dec. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
akkor már tudod, hogy ha lesz saját családod mit ne csinálj karácsonykor ... és sajnálom, hogy neked így alakul mindig
2012. dec. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
26-an elvileg megyek barathoz, de 24 meg 25 katasztrofa.
2012. dec. 19. 16:05
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél puszedlit és készíts forró teát. Hallgass karácsonyi zenéket. Majd ajándékozz a rászorulók részére, pl. tartós élelmiszert családok részére(vannak gyűjtőhelyek), kutyamenhelynek 1 kg táp, 1 db gumilabda. Adni jó, így egy kicsit te is átérezheted a karácsonyt. És majd Te a saját családoddal másképp fogsz ünnepelni, szem előtt tartva az elmúlt évek ünnepeit.
2012. dec. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha van egy jó barátnőd, menjetek el forralt borozni egy karácsonyi vásárba, vagy nézzetek meg anyukáddal a színházban egy előadást v menjetek el karácsonyi koncertre. Ezek szerint anyukád vevő lenne a Karácsonyozásra, lepd meg egy jeggyel vmire és menjetek el ketten.
2012. dec. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Jaj te szegény.....

Én is így nőttem fel, sajnálom, hogy neked is részed van ebben.

Ha majd lesz párkapcsolatod, és saját lakásod, meg gyereked, bepótolhatod ezeket a szomorú ünnepeket.

Tudom, ez sovány vigasz, de ha a családod nem vevő az ünneplésre, nincs mit tenni.

:((


http://www.youtube.com/watch?v=8VPir_WPoLM


28/n

2012. dec. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nincs penzem ilyesmikre, plusz anyukam nem vevo semmire, o manias depresszios.
2012. dec. 19. 16:07
 10/18 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, de annyira nem vigasztal, hogy majd en maskent csinalom, mert nem szeretnek gyerekeket, igy ez a gondolat annyira nem nyugtat meg. Azert nagyon koszonom!! :)
2012. dec. 19. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!