Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A természettudomány mikor...

A természettudomány mikor fogja bejelenteni hogy istenek nem léteznek?

Figyelt kérdés
2024 van emberek, nincs szüksége az embereknek vallásokra!
szept. 1. 03:56
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

@Mojjo


Tehát azt állítod, hogy az időutazók visszamentek az ókorba, elmondták Dánielnek a történelmi eseményeket, de amikor odaértek a kijelentésben, hogy Istenről, meg a végidőbeli feltámadásról beszélnek, akkor már hazudtak Dánielnek?

szept. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 Mojjo ***** válasza:
100%
@41: Nem. Én azt állítom, hogy akár ezt is lehet állítani. És pont ugyanúgy bizonyíthatatlan és cáfolhatatlan, mint az isteni magyarázat.
szept. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

@Mojjo


Magyarázni bármit lehet, de amit felvetettél, annál (talán) még az is reálisabb magyarázat, hogy utólag írták meg az egészet, mint a tudósok többsége állítja. De, ha a bizonyításon van a fókusz akkor a realitás nem perdöntő. Mindegy, mi látszik reálisnak, mert attól még nem biztos, hogy az igaz.

A kvantummechanika sem reális, mégis bizonyították. 😅

szept. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 Mojjo ***** válasza:
82%
@43: Egyetértek :)
szept. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Értem. Addig is, míg az a bizonyos kukába menés be nem következik, kicsit fossuk szót. Merthogy egyéb dolgunk nincs. Nos, nekem ezzel a hozzáállással semmi bajom, amíg nincs rám hatással. Jelen esetben távozom. Tudom, az olvasó röhögni fog ezen, de ennél nagyobb hülyeégek is történtek már a világban. De abban részt venni nem kötelező.
szept. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 Mojjo ***** válasza:

@45:

[link]

szept. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!