Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » A természettudomány mikor...

A természettudomány mikor fogja bejelenteni hogy istenek nem léteznek?

Figyelt kérdés
2024 van emberek, nincs szüksége az embereknek vallásokra!
szept. 1. 03:56
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

Akkor ha így vagy ezzel, szerintem hülyeség lenne a környezetre vigyázni, hiszen mindkettő kukába fog menni.


Akár jó ember, akár rossz ember.

szept. 2. 10:20
 32/46 Mojjo ***** válasza:

@31: Akkor tiszta hülyeség valami baromi jó kaját enni, hiszen ha végeztem a kajálással, nem sokkal utána már úgysem érzem az ízét. Zseniális.

Bizonyos dolgokat nem azért csinálunk, mert a távolabbi jövőben lesz valamilyen hatásuk bármire is, hanem azért, mert a jelenben, vagy épp a közeli jövőben lesz hatásuk. Meglep, hogy ezt magyaráznom kell.

szept. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
Felőlem kitörthet egy harmadik világháború is, hiszen akár van túlvilág, akár nincsen, értelmetlen az egész világ ahogy van. Vagy akár egy kozmikus katasztrófa is jöhet a Földre.
szept. 2. 10:27
 34/46 Mojjo ***** válasza:

Erről a klasszikus vicc jut eszembe, amikor két ember beszélget:

- Mi is az az apátia?

- Nem tudom, de nem is érdekel.

szept. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 Mojjo ***** válasza:
Mindenesetre legalább tudjuk, hogy gyógyszerész nem vagy.
szept. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:

Ahogyan azt is, hogy az ateisták is gonosz emberek, nem csak a hívők :D


A 35-os válaszodból is látszik a gúny ;)

szept. 2. 10:41
 37/46 Mojjo ***** válasza:
@36: Szerintem nem is érted a 35-öst :) Nem gúny, hanem egy nagyon rossz szóvicc. Szeretem a nagyon rossz szóvicceket. Pedig ha a világegyetemnek annyi, mi értelmük van, ugye?
szept. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

"Épp ezért szórakoztak az időutazók. Angyaloknak adták ki magukat, mert a nyolcadik feles kisüsti törköly után épp ilyen kedvük volt."


Lehet, hogy így volt. Mindenesetre azok a leírások komolyabbak annál, minthogy szórakozásból közöljék őket.

Az angyal nem azért mondta a történelmet előre, mert szórakoztatni akart, hanem azt akarta elmagyarázni, hogy a diadokhosz államok letűnése után történik majd valami, ami az üdvtörténetre drámai hatással lesz, és az odáig vezető folyamatot akarta

felvázolni.

Komolyabb dolgok ezek annál, minthogy időutazók szórakozzanak. Természetesen megtörténhet, de a témához nem illik ez a komolytalanság.

szept. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 Mojjo ***** válasza:
@38: Ezen nem múlik a dolog. Kis fantáziával, meg 5 percnyi idő belerakásával ki lehet találni teljesen komoly verziót is, hogy miért kellett épp komoly okokból angyaloknak kiadni magukat.
szept. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
vagy csak esti kitalált mesék, ilyen egyszerű.
szept. 2. 11:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!