Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Lehet szeretni úgy "istenigazá...

Lehet szeretni úgy "istenigazából" a matematikát, a fizikát, vagy a kémiát?

Figyelt kérdés

Szóval vannak olyanok, akik ezekkel/ezek valamelyikével tényleg szeretnek foglalkozni? Vagy az ilyen jellegű szakokat egyetemeken tanulók és a tudósok kivétel nélkül csak azért foglalkoznak ezekkel, mert ezekhez van tehetségük?


Félreértés ne essék, kifejezetten nagyra becsülöm ezeket a tudományágakat, de valahogy nehezemre esik elhinni, hogy valaki az ezekkel való foglalkozásban valóban örömét tudja lelni. :)


Bár egy bonyolult összefüggés megértése kétségkívül jó érzést tud okozni.


2010. ápr. 17. 21:38
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

Át lehet tolni a kérdést a "természettudományok" kategóriába?

Úgy tűnik, nem voltam kellően odafigyelő annak kiválasztásakor, hogy melyik kategóriába kerüljön a kérdésem.

2010. ápr. 17. 21:41
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én például fizikushallgató vagyok, és nagyon szeretek e4zzel foglalkozni.
2010. ápr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
91%
Igen, nekem van egy osztálytársam, aki imádja a kémiát, és már 10.-ben érettségizni akar belőle. (le merném fogadni, hogy emeltszinten, de tényleg nagyon tud)
2010. ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
én meg a matematikát imádtam és imádom is.. : )
2010. ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Pld nekünk hasznunk is van belőle hogy értek a kémiához mert olyan anyagot amit kiöntésre írtak én bepárolom kikristályosítom nem öntöm ki. Olyan mosógépet tettem üzemképessé vízkőoldással amit a szerelő 35 ezerért javított volna.Az anyag 4ezerbe került.
2010. ápr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%
Én nagyon utálom
2010. ápr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%
matekot, fizikát úgy imádom ahogy van, kémia viszont kompenzálja ezt.... Mert gyűlölöm, szerintem nagy értelmetlenség. Ami még nem biológia , de már nem kellenek hozzá a pontos fizikai számítások és elég csak saccolgatni, na az lett a kémia.
2010. ápr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Én például érdekesnek találom és szeretem a matekot, fizikát is talán. De történelmen el tudnék aludni és a kémiát se kedvelem.
2010. ápr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
92%
Én pedig akkor megkérdezném: lehet szeretni úgy "istenigazából" az irodalmat, nyelvtant, vagy a művészettörténetet? :D
2010. ápr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem nagy értelmetlenség"


Akkor te ne vegyél be egyetlen gyógyszert se és semilyen kémiai anyagot kíváncsi vagyok hogy akarsz élni? Nem veszed észre hogy az élet kémia nélkül lehetetlen? Tudod mi az a citromsav ciklus?

2010. ápr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!