Mi hátráltatja a gravitációval és/vagy mágnesekkel teremtett mozgási energia felhasználását?
> „Igy kizárom annak a lehetöségét, hogy saját szakmai tévedésem áldozata lennék.”
Ez olyan nyitott a gondolkozásra vall, hogy látom, nem lehet téged meggyőzni semmiről. Így ezzel inkább nem próbálkozom.
> „Tudom, hogy nem délibábot látok, hiszen másról is tudok aki szintén felismerte az alapjelenséget.”
Ez esetben fogjatok össze, dobjatok össze egy kis pénzt, és szereljétek fel a házatokat az általatok megtervezett mágneses mozgási energiát kihasználó gépekkel, és ne fizessetek többet villanyszámlát. Aztán ha már elég pénzt megspóroltatok, akkor egy olcsóbb villanyautót is vehettek, és többet a benzinért sem kell fizetni.
Egész biztos vagyok abban, hogy ha mindenki látja a sikereteket, akkor drága pénzért veszik majd meg tőletek a technológiát. De amíg ez nem következik be, addig amit idevarázsoltál, az csak tömény duma.
(részlet a motor most készülö dokumentációjából. Aki hajlandó a segitségemmel megismételni a kisérletet az jelentkezzen a skype: karvak.ferenc cimen. (skeptikusokra, vitatkozókra, aggályoskodó okoskodókra nincs szükségem))
Mágnesinga meghajtású impulzusmotor
100% tól nagyobb hatásfokú impulzusmeghajtásos motor készitehetö iker mágnesingával, amit adott nagyságú lenditö eröimpulzussal mozgatunk folyamatosan körpályán teljes körben egyirányban. A motor forgatásához szükséges energia nagyrésze az állórészben elhelyezett állandó mágnesek és a forgórész mágnesei közti vonzóerö segitségével megteremtett mozgási energia szolgál. Ennek köszönhetöen, az impulzusmotor átlagfogyasztása csökken söt nagyobb nyomatékra tesz szert mint a sztátormágnes nélküli. A müködtetéséhez szükség van bizonyos mennyiségü villamos energiára, viszont a forgástengelyen sokkal nagyobb nyomatékot kapunk az állandó mágnesek közt fellépö vonzóerönek köszönhetöen mintha csak kizárólag a befektetett villanyáramra támaszkodnánk a mágnesek vonzóhatását mellözve. Ebböl ered a motor 100% feletti hatásfoka. A szerkezet egyszerü és olcsó módon képes bizonyitani azt, hogy az állandó mágnesek vonzó/taszitóereje felhasználásával új, addig még semmilyen formában nem létezö energia keletkezik mozgási energia formájában, amit a gerjesztö energiával együtt a forgástengelyen jelenik meg. Tehát a klasszikus értelemben vett energiamegmaradás törvényét cáfolja. Az állandó mágnesek és a gravitáció erejével lehet munkát végeztetni. Erre is bizonyiték a szóban forgó motortipus.
Bocsánat, csak az volt a kérdés, hogy mi hátráltatja, és én arra akartam célozni, hogy az, hogy még senki nem valósította meg rendesen.
Csak azért írok megint, hogy tiszta legyen, nem akartam senkit sem megbántani, és mint az elején írtam, én sem látom értelmét ennél sokkal hosszasabban vitatkozni.
Hogy mérted a leadott mechanikai teljesítményt?
Honnan tudod hogy a hatásfok átlépte a 100%-ot?
Bal oldalon klikk a "two-stage oscillator, pendulum pump"
Olvassátok el a találmányról szóló recenziókat is.
3 évvel ezel♫tti model verzióm van fent a videómegosztón. Azóta elkészitettem minöségesebben: https://www.youtube.com/watch?v=8RJF4OBa6eI
Létezik 3DSMAX 2016 ban készült verzió mechanikai szimulátorban. Nincs kedvem, se idö újra irogatni az egészet fórumon és válaszolgatni az unalmas kételkedök kérdéseire. Legjobban megérted ha te magad elkészited, kipróbálod. Fontos hogy interraktiv segitseget kapj közben azért, hogy megtudd melyek azok a lényeges pontok amire figyelni kell. Nem aggályoskodni kell, hanem dolgoznod.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!