Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A TITOK- a vonzás törvénye....

A TITOK- a vonzás törvénye. Működik? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 15:14
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim válasza:
83%
Igen,a pénzt is be lehet vonzani.Mindig annyi pénzt sikerült kapnom,amire éppen szükségem volt.
2009. dec. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim válasza:
52%
Én csak szeretném ha nálam is működne,de azért ne működjön mindekinél ,mert akkor be lehet vonzani világméretű járványt,háborút,aszteroidát és ki tudja még mit--ja,amit csak el tudsz képzelni
2009. dec. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
37%
Vonzzunk be egy aszteroidát! Ez egyszer s mindenkorra bizonyítaná a titok működését.
2009. dec. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
83%

nekem is működött,fizetésemelést kaptam,mindenki csak lesett,mert a főnök nem olyan,meg minden.. :D dehogynem!! :D

Kérni se kellett,elég volt,hogy lejátszottam a szituációt magam előtt sokszor,de azért is hagyja abba mindenki,mert cél ide-oda,ez nagyon fárasztó dolog..

én sem csináltam azóta,pedig kéne,de akkor is sok energiámat vette igénybe..

2009. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim válasza:
100%

Elgondolkodtató amit írtatok.

Van egy fórum ( én egyet ismerek ) ahol ezt vesézik.

2009. dec. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim válasza:
100%
Ez egy érdekes megközlítés, ezt még nem hallottam, szerintem a mondás két nem egymáshoz való vonzódására érti, hogy a titokzatos vonzó, legalábbis, én azt hiszem. Így ilyen értelemben működk az biztos.
2009. dec. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim válasza:
80%

tegnapelőtt 16:17 vagyok... ( 2009.12.13. )

Valami van benne. Régóta szerettem volna új konyhabútort a pici konyhánkba.

Múlt héten egy hirdetésbe olvastam, irodabútorokat adnak el. Persze használt, és a cég aki árulta, már nem létezik, más névre hallgat.

Megnéztem, az időmbe belefért. Amúgy is kellett 2 db valamilyen polc az átrendezett szoba üres falára.

Persze előtte árajánlatot kértem, lapraszerelten, mennyiért vesztegetik. Nagyon drágálltam. Jött ez a hirdetés..

Fele annyiért a fuvart is beleszámítva kaptam 2 db az erdeti elképzelésem szerint.

Plusz még annyi elemet, és akkorát, hogy lesz konyhába is nem új de sokkal jobb bútor.

Csak a férjem fog frászt kapni ha közlöm mi a szándékom a többi bútorral. Az nem lesz olcsó hozzá a mosogató tálca, és a munkapad...

2009. dec. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim válasza:
86%
bocsi, de ebbe mi a titok?
2009. dec. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
43%

"Vonzzunk be egy aszteroidát! Ez egyszer s mindenkorra bizonyítaná a titok működését."


Ott a pont.

2009. dec. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
15%

undorító.

csak a szcientológusok most le ne nyomozzák az ip-met!

2009. dec. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!