Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vonzás Törvénye? Ti mit...

Vonzás Törvénye? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Láttma a Titok című filmet, és tetszett. De aztán az egyik ismerősöm ezt ajánlotta: [link]


És most nem tudom mit gondoljak... Szerintetek?


2011. jún. 2. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
NINCS!!!!!
2011. jún. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Sosem írtam még ezo témakörbe, és kérdést is csak annyit olvasok ami a főoldalon van. Tehát nem meglepő, ha az én véleményem szerint a cikk korrekt, a film fantázia.
2011. jún. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van hát, csak tenni is kell érte. :)
2011. jún. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
A saját szubjektumunkból indulunk ki, így érthető, hogy szeretjük azt gondolni, hogy nagy hatással vagyunk a világra. Rossz lenne elfogadni, hogy valójában mennyire jelentéktelenek is vagyunk. A vonzás törvénye nem más, csak ennek a megjelenése
2011. jún. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BlackSword ***** válasza:
Szerintem kamu... A titok film pedig csak film... Nem is kötelessége, hogy a valóságról szóljon... Ez olyan, mint a Halál 50 órája című film... Bár annak van valóságalapja, csak a harckocsik nem felelnek meg a valóságnak... Azok a német tigrisek pl amerikai M-47-esek... És az M-4-esek is M-24-esek a valóságban...
2011. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Én szerettem volna hinni benne, egy ideig próbálkoztam is. De valójában tényleg hülyeség. Hiszen ha a vonzás törvénye úgy lenne igaz, ahogy elmondják. Akkor pl a két hét múlva esedékes vizsgámon tanulás nélkül átmehetnék. Mert csak hinnem kell, hogy átmegyek... inkább nem próbálkozom meg ezzel a kísérlettel :)

De amúgy ezen az oldalon, elég jól le van írva észérvekkel, hogy miért nem igaz:

[link]

Ennek ellenére a pozitív gondolkodásra szükség van, és nem is árt. Csak ne higgye senki, hogy a gondolataink kivetüléseivel akár a világot is irányíthatja :)

2011. jún. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kedves utolsó válaszoló, nézd meg még 1x a filmet és utána akár még 1x és megint. Ahányszor csak tudod. Így fogod igazán megérteni, hogy miről is szól! Mert ez a flm nem azt akarja tudatni,hogy tanulás nélkül átmész majd a vizsgán. Hanem nagyonis határozottan kimondja hogy tennünk is kell azért, hogy elérjük a célunk. Pl. ha tanulsz a vizsgádra és hiszel benne, hogy átmész, akkor már nyert ügyed van! :) Na ez a film mondandója. Nem az, hogy semmittevés nélkül bármit elérünk majd, mert bevonzzuk. A vonzás magában nem elég, kell még a hit, az akarat és az is hogy tegyünk érte picit :)
2013. márc. 31. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!