Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A TITOK- a vonzás törvénye....

A TITOK- a vonzás törvénye. Működik? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 15:14
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
35%
Nem működik. Annyiban "működik", hogy aki önmagába szuggerálja (mindegy, milyen kamu érvek alapján), hogy képes kontrollálni a helyzetét, fokozza a saját optimizmusát, motiválja magát, az néha tényleg sikeresebb, mint aki mondjuk azon rágódik, hogy miért nem sikerülhet neki semmi. Tehát a "titok" önbecsapás, de lehet, hogy sokak számára működő és hasznos önbecsapás.
2009. dec. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
96%

Érdekes dolog. Míg a párom hitt benne, addig mindig bejött neki. Engem is így szedett össze, pedig nehéz eset vagyok :)

Egy ideje nem gondol rá, valamiért pesszimista lett és azóta nem nagyon sikerülnek neki a dolgok.

2009. dec. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim válasza:
79%
Szerintem működik.
2009. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
80%
bizonyos határokon belül működik. az agyad a saját szervezetedet tudatt alatt is befolyásolja. Ezért lehetnek nagyon vallásos embereken stigmák pl, vagy ezért vannak rosszul a hipohonderek. De hiába koncentrálsz, a víz nem fog felfelé folyni vagy ilyenek :D
2009. dec. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim válasza:
75%

Nekem működik. Most nyertem vele egy utazószettet, amit annyira akartam.

Mondjuk én ezzel csináltam.

[link]

2009. dec. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim válasza:
74%
Igen működik!
2009. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
28%

"Kívánság mudra - avagy az agykontroll három ujj technikája"


Helyesírás FAIL. :)

2009. dec. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim válasza:
90%
A Titok müködik.Én használom és mindig bejön,megkapom azt amit szeretnék.
2009. dec. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:

Ha működik, és minden bejön amit szeretnétek, akkor itt mindenki tökéletesen boldog. Nagyon fasza.

Pénzt is sikerül bevonzani?

2009. dec. 8. 19:07
 10/59 anonim ***** válasza:
66%
Még 2 éve ezzel vonzottam be a telómat :D sztem működik, kár h azóta nem nagyon használtam..
2009. dec. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!