Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek senkinek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Tudnátok véleményt mondani? Én szépnek tartom magam, mások is ezt mondják, jó persze nem vagyok egy modell, de azért mégsem vagyok szörnyű. Ezért nem értem, miért nem tetszek senkinek. De tényleg senkinek, nem csak annak nem, aki nekem tetszik. Pedig nem vagyok bunkó, kedves vagyok, vannak barátaim is, a legtöbben kedvelnek, nem vagyok kövér sem. Talán az a baj, hogy komoly vagyok, nem olyan aki minden hétvégén bulizik? Vagy hogy kissé csendes vagyok? Min kéne változtatnom, hogy észrevegyenek? Vagy a külsőm lenne a probléma?

17/L



2016. márc. 20. 21:19
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
61%
Azért nem kellesz senkinek, mert inkább gyk-n siránkozol, minthogy élőben próbálj ismerkedni -_-
2016. ápr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Az első kép stúdióban készült?

Kissé furcsa. Pedig ezt leszámítva nincs semmi probléma.

Hidd el így is megtalálod majd az igazit.

Minden jót.

2016. ápr. 11. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Nekem bejöszz. A kép alapján us, a leírtak alapján is.

Nem értem mi a baj?

2016. ápr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
93%
Engem érdekelnél 95/L
2016. ápr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!