Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

A fiúknak miért kellenek inkább a k@rvás lányok??

Itt vagyok én.Egy normélis cuki,szép lány.(Ja és kicsit sem egoista XD)És a fiúk a barátnőimre hajtanak akik már voltak vagy 1000 sráccal!

Miért lehet ez?

Segitsetek!

A válaszokat köszi! :)


Ui:15/L


2016. febr. 3. 18:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülj inkább hogy nem hajtanak rád az ilyen fiúk! :) Egyszer majd nagyon is kelleni fogsz valakinek :)
2016. febr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. :( F/17
2016. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
nem tudom de nekem andyka kel andyka 17 éves andyka szép és kedves, andyka még szűz:'D
2016. febr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Legyetek boldogok andykával! :D Soksikert :)
2016. febr. 3. 18:53
 5/15 anonim ***** válasza:
33%

15 évesen mit akarsz?:D

meg egy isis vezetőhöz aki majd agyonver!Istenem elbaszott emberek vannak!És mi az hogy cuki?Mond már meg mit akarsz 15 évesen egy kapcsolattal?Gyereket?Vagy csak megakarod dugatni magadat?Ott vannak erre a migránsok,ők szívesen fogadnak!Csak tudjad nyelni!

2016. febr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom biztos menőnek érzik magukat ha k@rvás barátnőjük :D De van kivétel nekem pl nem jönek be. Minek olyan ami mindenkinek lehett :D
2016. febr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kedves Valami:)!!!

Menj a jó büdös fenébe!!!!!

Köszönöm

2016. febr. 3. 18:55
 8/15 anonim ***** válasza:

15 éves vagy, ilyen korosztályban a fiuk a minél k"rvásabb minél cicababás, bulizósabb lányokkal akarnak villogni (megd"gni),mert az menő (gondolják ezt ők) !!! mindez tart kb 25 éves korig

akkor fognak majd olyan normális csajt keresni mint te amikor már kiélték magukat és szeretnének lenyugodni, megállapodni.

nyugi a te időd később jön el :))



akinek nem inge nem veszi magára

2016. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hmm en nem andykaval akarok boldog lenni hanem veled lehet?
2016. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egyik válaszolónak agyára ment a menekültválság.

Nincs is annál természetesebb dolog, mint hogy valaki késztetést érez nemi identitásra ennyi idősen?


Vagy miért ne csinálja? Mert a társadalom azt sulykolja belé, hogy pfujj milyen ember ez már. Amúgy nem is a magyar társadalom gondolja így, csak ez a gyakoris része. Ott tartunk, hogy aki szeret vagy szeretne szexelni az már beteg, kivéve 17-18 felett.

Az osztálytársaira még megérteném, hogy ezt mondjátok, de a kérdezőre... ez teljesen természetes.

2016. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!