Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt h senki sem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt h senki sem szeret es hogy nem kellek senkinek? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

15 éves vagyok. És lany.

Egyre jobban azt érzem h egyedül vagyok. Sokszor mar magam alatt vagyok.

Egy társra van szugségem. Lehet hohy korai és ezért le fogtok cseszi mert meg a tanulással kellene foglalkoznom meg stb.

De hogy tudjak tanulni ha lelkileg ossze vagyok omolva? Azert nem hanyagolom a tanulást de azert szugsegem van egy kapcsolatra. Nem a szexre értem. En nem az a tipus vagyok aki egybol arra megy.

Nem a mai lányok után megyek. Sőt..probalom kerulni oket. Undoríto amit muvelnek.

Szerintetek mit tegyek? Senkinek sem kellek.:(

Elhiszem h kulsore vannak gondok de mar probalok magamon segíteni. De senkinek sem tetszik a belsom se a kulsom.

Egy teher vagyok itt a foldon. Csak egy semmit se érő személy.

Nőnek sem nevezem magam.

Meg embernek sem.

Rontom itt a levegot ebbe a világba. Még haverjaim sincsenek akivel tudnák lelkizni vagy valami. Senki sem hallgat meg. Tok egyedul erzem magam.

Lenyegtelen személy vagyok. Egy senki vagyok:(

Utalnak az emberek. Sokszor mar ki se merek menni az utcara. Bezarkozott lettem. Magam alatt vagyok. Nem latok kiutat. Egy idiotanak erzem magam. Sosem fogom megtudni h milyen boldognak lenni es h szeretnek sose fogok ilyet erezni.

Senki sem segit. Egy beteg depresziosnak erzem magam. Mindenhol szerelmesek.. en meg.....ajjjh. sose fogjak megadni azt a szeretete azt a boldogsagot amire vágyom.:/

Nem gondol ram senki.

Mar csak a halalt várom.

Utanna mar nem szenvednek.

Mar nem bírom...

Egy senki lettem......



2016. márc. 13. 23:27
1 2
 1/11 A harmadik szem ***** válasza:
100%

Teljesen jól látod a helyzeted a világban, de egy nagyon fontos dolgot rosszul csinálsz: foglalkozol vele.

Amitől nem leszel boldog azzal ne foglalkozz.

2016. márc. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
nekem sincs párom a világban én us szeretnék már valakit úgyhogy megertelek bár en nem vagyok depressziós... írj ha gondolod nyugodtan :) azt hogy a pasid leszek nem igerhetem de azt biztosan hogy meghallgatlak es probalok segíteni :) 17/f
2016. márc. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
En se vagyok depesszios csak annak érzem magam.
2016. márc. 13. 23:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ha gondolod, nyugodtan írj, én is voltam hasonló helyzetben. Hidd el, nincs itt a világvége, még ha úgy is tűnik. :) 17L
2016. márc. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Írhatsz ha szeretnél beszélgetni.

17f

2016. márc. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szia én pont ugyan így érzek:/ 16/F
2016. márc. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Nekem is írhatsz ha lelkiznél vagy valami:) #6-oska
2016. márc. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én abszolút együttérzek veled. Velem is ez van.
2016. márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én is pont ezt érzem :( Ha gondolod nekem is írhatsz :)
2016. márc. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
:( Rád férne egy dugás:D
2016. ápr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!