Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt h senki sem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt h senki sem szeret es hogy nem kellek senkinek? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

15 éves vagyok. És lany.

Egyre jobban azt érzem h egyedül vagyok. Sokszor mar magam alatt vagyok.

Egy társra van szugségem. Lehet hohy korai és ezért le fogtok cseszi mert meg a tanulással kellene foglalkoznom meg stb.

De hogy tudjak tanulni ha lelkileg ossze vagyok omolva? Azert nem hanyagolom a tanulást de azert szugsegem van egy kapcsolatra. Nem a szexre értem. En nem az a tipus vagyok aki egybol arra megy.

Nem a mai lányok után megyek. Sőt..probalom kerulni oket. Undoríto amit muvelnek.

Szerintetek mit tegyek? Senkinek sem kellek.:(

Elhiszem h kulsore vannak gondok de mar probalok magamon segíteni. De senkinek sem tetszik a belsom se a kulsom.

Egy teher vagyok itt a foldon. Csak egy semmit se érő személy.

Nőnek sem nevezem magam.

Meg embernek sem.

Rontom itt a levegot ebbe a világba. Még haverjaim sincsenek akivel tudnák lelkizni vagy valami. Senki sem hallgat meg. Tok egyedul erzem magam.

Lenyegtelen személy vagyok. Egy senki vagyok:(

Utalnak az emberek. Sokszor mar ki se merek menni az utcara. Bezarkozott lettem. Magam alatt vagyok. Nem latok kiutat. Egy idiotanak erzem magam. Sosem fogom megtudni h milyen boldognak lenni es h szeretnek sose fogok ilyet erezni.

Senki sem segit. Egy beteg depresziosnak erzem magam. Mindenhol szerelmesek.. en meg.....ajjjh. sose fogjak megadni azt a szeretete azt a boldogsagot amire vágyom.:/

Nem gondol ram senki.

Mar csak a halalt várom.

Utanna mar nem szenvednek.

Mar nem bírom...

Egy senki lettem......



2016. márc. 13. 23:27
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én is így érzek...igaz ezt a kérdést már régebben tetted fel de ha úgy gondolod írhatsz nekem is..én szívesen meghallgatlak :)
2016. ápr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!