Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek senkinek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Tudnátok véleményt mondani? Én szépnek tartom magam, mások is ezt mondják, jó persze nem vagyok egy modell, de azért mégsem vagyok szörnyű. Ezért nem értem, miért nem tetszek senkinek. De tényleg senkinek, nem csak annak nem, aki nekem tetszik. Pedig nem vagyok bunkó, kedves vagyok, vannak barátaim is, a legtöbben kedvelnek, nem vagyok kövér sem. Talán az a baj, hogy komoly vagyok, nem olyan aki minden hétvégén bulizik? Vagy hogy kissé csendes vagyok? Min kéne változtatnom, hogy észrevegyenek? Vagy a külsőm lenne a probléma?

17/L



2016. márc. 20. 21:19
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
de legyél közvetlenebb, és néha a bulit se vesd meg :)
2016. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj szerintem az lehet a baj hogy hiába nézel ki jól de lehet nem vagy eléggé nyitott, próbáld keresni az emberek társaságát.
2016. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, szerintem tök helyes vagy.
2016. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Keress idősebb pasikat vagy olyant aki hasonló mint te.

Azért nem kell megváltozni, hogy bejöjj a fiúknak és ha nem érzed majd magad jól a bőrödben.

Szerintem a szemüveggel sincs semmi baj, meg veled sem külsőre, a többit meg nem tudom, mert nem ismerlek.

2016. márc. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem bunkóságból, de nekem egyáltalán nem jössz be. Nem értem a többieket akik ide írtak. Az alkatoddal semmi gond nincs, de az arcod nekem nem tetszik.
2016. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva, tényleg csinos vagy, bár nekem nem vagy az esetem. De biztos vagyok benne hamarosan találsz valakit. :)
2016. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
87%

Húúúúhh, őszintén szólva én felfigyelnék rád, külsőleg nekem kifejezetten tetszel!:)

A csendes, komoly lány pedig előny nálam. De tudd elengedni magad ezek mellett!

De nem sok belső tulajdonságot írtál.

2016. márc. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
24%
Azért tetted Kia képed a kérdés mellé,mert rekordot akarsz dönteni privát válaszok számával?
2016. márc. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor röviden, nekem spec nem jössz be, leginkább a fogad és az arcod miatt. De ezt ne fogd fel bántásként. Mindenkinek valamennyire más a szépség.
2016. márc. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
A kép alapján kedves, szép lány vagy, nekem nagyon bejössz külsőre. A személyiséged így nem ismerem, nem tudom konkrétan milyen jellem vagy. A képed alapján én nyitott személyiségnek ítéllek, meg látni hogy önbizalmad is van. Ha túl komoly vagy lehet oka, de ezt ne tekintsd hibának. Az a baj a mai 17 év körüli korosztállyal hogy a többsége nem figyel a másikra, többségük csak a nagy dumás, népszerű emberekre fordítanak figyelmet. Az hogy kissé csendes vagy lehet ez is az ok hogy nehezen nyílsz meg emberek előtt ők meg ugye nem igazán beszélnek a csendesebb emberekkel csak ha előttük megnyílsz. Attól független lehetsz komoly, nem kell eljárnod folyton bulizni ha nem akarsz, inkább légy önmagad és mosolyogj sokat, meg keresd az emberek társaságát, nem kell bulizásra gondolni, más féle szórakozási lehetőségek is csak akadnak, de itt ezen az oldalon is ismerkedhetsz csak kicsit nehezebb főleg akkor ha beszélgetsz valakivel és kiderül hogy az ország másik felén lakik, az pech. De nem kell keseregned, a barátaiddal légy el, úgy ahogy szoktál és ha ismerkedés van akkor próbálj meg picit nyitni a másik felé. A csendesebb embereknek ezért nehéz az ismerkedés mert nehezebben lehet kommunikálni és így idővel bejön a kínos csend meg az unalom. Sajnos én is csendes jellem vagyok, bár nekem vannak más problémáim is ezen kívül, de mostanság igen megváltoztam és több barátom lett, meg több emberrel jövök ki mint régebben.
2016. márc. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!