Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek senkinek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Tudnátok véleményt mondani? Én szépnek tartom magam, mások is ezt mondják, jó persze nem vagyok egy modell, de azért mégsem vagyok szörnyű. Ezért nem értem, miért nem tetszek senkinek. De tényleg senkinek, nem csak annak nem, aki nekem tetszik. Pedig nem vagyok bunkó, kedves vagyok, vannak barátaim is, a legtöbben kedvelnek, nem vagyok kövér sem. Talán az a baj, hogy komoly vagyok, nem olyan aki minden hétvégén bulizik? Vagy hogy kissé csendes vagyok? Min kéne változtatnom, hogy észrevegyenek? Vagy a külsőm lenne a probléma?

17/L



2016. márc. 20. 21:19
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
72%

Ne haragudj meg , de csak azért mondom meg hogy felfogd miért nem megy neked.


Nekem nem tetszel.


A fogaid és az arcfelépítésed miatt.


Tudod sok olyan esetet ismerek amikor mondta 4-5 fiú egy lánynak hogy jaj, de csinos vagy meg ilyenek és mikor elment akkor mind az 5 egyszerre elkezdte szapulni hogy úr isten hogy néz ki, atya ég, soha.


Lehet nálad is ez történik csak nem akarnak megbántani.


Nem önbizalom rombolásból írtam ezt csak azért hogy tisztán lásd a dolgokat.


Majdnem minden embernek azt mondják a barátai hogy szép vagy jól néz ki, de azért hogy ne sértse meg.


Idegen emberek meg azért hogy ne keveredjen balhélba és ne legyen bűntudata.


Én is mennyiszer mondtam már csúnya emberre hogy semmi baj nincs vele, de csak azért hogy ne bántsam meg.

2016. márc. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
23%

21es te ak paraszt vagy.. Az én haverjaim mindig csesztetnek h senki nem bas*na velem de megis sok barátnőm volt maar 😁 es mind csinos volt 😊

Viszont nem sertesbol de te nem az én esetem vagy 😐 nem mondom h csunya mert nem vagy az de az ilyen lányok nem jonnek be 😐

Bocsii..

17F

2016. márc. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
84%

#22


Na látod? Épp ez az a mentalitás ami miatt az embereknek tévképe van magáról.


Leparasztozol mert nem mondom neki hogy szép és leírom az igazságot.


Gratulálok! szép munka volt.

2016. márc. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
53%

Áhh.. A szépség relatív.. Volt lany akinek annyira tetszettem h ram vetete magat szo szerint de volt akivel teljesen mas hullám hosszon mozogtunk.. Pl egy rocker csajnak gondolom nem egy rovid bezselezet hajú úriember kell..

Ízlések es pofonok.

Jobb ha azt irom h okay Bocsi biztos rendes vagy de nem nekem nem tetszel semmilyen módon.. Egyszeruen nemnjossz be.. Tessek most jo.. A paraszter meg Bocsi. 21es--> bocs 😐

2016. márc. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
71%
Nekem abszolút nem tetszel, és már képről is átjön, hogy kisugárzásod 0.
2016. márc. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen egyetértek a 21-essel. Őszintén szólva, számomra nem vagy szép.
2016. márc. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kisugárzásod vagy nem vagy elég nyitott. Azon véleményen vagyok, hogy egy lánynak tök mindegy hogy néz ki, lehet ronda, átlagos vagy szép, udvarlója mindig akad.

Ez szerintem a te esetedben sem más. Külsőddel semmi gond nincs, nem vagy csúnya, az átlagos felső osztályában vagy kb. Viszont nekem egy jó belsővel simán tetszhetnél. Simán vállalható vagy.

Én azt mondom, ne csüggedj, majd jön valaki :)

2016. márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
37%

#21: Az, hogy neked nem tetszik, nem jelenti, hogy csúnya. Te pedig elkezdtél regényt írni a csúnya emberekről.


"Ne haragudj meg , de csak azért mondom meg hogy felfogd miért nem megy neked."

És honnan tudod, neki miért nem megy? Ezt senki nem tudja 100%-osan megmondani, miért nem megy neki. Attól,hogy szerinted nem néz ki jól, nem jelenti, hogy a legtöbb ember számára nem leeht szép lány.

De te már elkezdted kezelni előnytelen külsejű lányként, csak azért, mert NEKED nem tetszik.

Pedig szerintem ez a lány legalább átlagos kinézetű a legtöbb ember szerint.


Te semmi féle igazságot nem írtál le, te leírtad a saját véleményedet. Az igazságot még maga a lány sem tudja.


Maradjunk annyiban, hogy leírtál dolgokat, aminek köze sincs a kérdezőhöz.

2016. márc. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
36%
Te már csak tudod hogy milyen gondolkodásmód alapján írtam le a mondandómat.
2016. márc. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

a külsőddel szerintem nincs semmi probléma. nekem tetszel, én örülnék, ha a barátnőm lennél. biztos másoknak is tetszel.

vagy csak nem találtad még meg a megfelelő srácot, vagy te se vetted észre őt. legyél nyitott, kedves, barátságos és találsz párt.

2016. márc. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!