Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek senkinek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Tudnátok véleményt mondani? Én szépnek tartom magam, mások is ezt mondják, jó persze nem vagyok egy modell, de azért mégsem vagyok szörnyű. Ezért nem értem, miért nem tetszek senkinek. De tényleg senkinek, nem csak annak nem, aki nekem tetszik. Pedig nem vagyok bunkó, kedves vagyok, vannak barátaim is, a legtöbben kedvelnek, nem vagyok kövér sem. Talán az a baj, hogy komoly vagyok, nem olyan aki minden hétvégén bulizik? Vagy hogy kissé csendes vagyok? Min kéne változtatnom, hogy észrevegyenek? Vagy a külsőm lenne a probléma?

17/L



2016. márc. 20. 21:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%
Tényleg szép vagy:) Lányként nem tudom megítélni, csak ezt!:)
2016. márc. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
nekem azert kellenel :D 17/F
2016. márc. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy modell... az első kép pont olyan, mintha modell lennél. :D

Nem a külsőddel van a gond, hanem vagy veled, vagy a mai fiatalokkal, vagy csak még nem talált rád egy fiú sem, vagy éppen a háttérhatalmak avatkoznak bele.

2016. márc. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
98%

Figyelj, hát szerintem ha nem vagy nyitott az rossz. A srácok szeretik a bevállalós lányokat. Imádom ha a párom benne van minden hülyeségben mert olyan élmények ezek amik egy életen át elkísérhetnek és ennél nincs jobb. De ha prűd, vagy ilyesmi az nem jön be.

Érdemes eljárni egy-két buliba, mert nagyon jól lehet ismerkedni :)

2016. márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
nekem bejönnél :) 17/F
2016. márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, ráérsz még :)a korodbeli srácok valószínűleg azért nem állnak sorba, mert a kisugárzásod olyan, hogy biztos nem kapnak meg könnyen, illetve hogy okos is vagy, az olyan lányokat pedig sokan kerülik :) ráérsz, egy-két év múlva tolongani fognak az udvarlók ;) 20/f
2016. márc. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
A külsőddel semi probléma :) És ez szerintem hülyeség hogy senkinek sem tetszel. Talán csak nem kezdeményeznek, és hát ha csendes vagy és nem nagyon jársz el szórakozni akkor tényleg nehezebben vesznek észre a fiúk :)
2016. márc. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
56%
Oszinten szolva amig nem lattam mennyi vagy 15 nek hitelek max de amugy csinos alakoddal sincs gond elso kepen ugy tunik segged is eleg jo
2016. márc. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Stark2000 ***** válasza:
100%

Te bolond vagy, mást nem tudok mondani. Aki normális párkapcsolatot keres, az hasonló személyiségű lányt / fiút keres, mint amilyen te vagy /a leírtak alapján/. A külsőddel kapcsolatban nem tudok mit mondani. Cuki, aranyos, szép, intelligens. Nekem ennyi jön le a képekből. Ha nem találtál még magadnak barátot, teljesen feleslegesen rágódsz rajta. Előtted az élet, 17 vagy még csak.. a szerelem meg úgyis akkor talál rád, amikor nem számítanál rá...


16/F

2016. márc. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Komtaklencse szemüveg helyett? Nem azért mondom, nagyon szèp vagy csak sajnos sok fiúnak nem jön be a szemüveg (amimor kontaklencsemnlett egyre több fiúnak kezdtem tetszeni)

Amúgy semmi baj nincs veled :)

2016. márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!