Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit akar tőlem, ha nem jön oda?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem, ha nem jön oda?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egy tanfolyamra járok. Az elejétől fogva kiszúrt, figyelget, próbál szemezni. Most már ott tartunk, hogy szerintem a haverjaival kibeszélnek, mert dumálnak valamiről, aztán engem figyelnek. Ezt mire véljem? Mikről beszélhetnek? A legújabb, hogy ő nem figyel, hanem csak a barátja. Ti erről mit gondolnátok?

Ha tényleg akar valamit, miért nem jön oda hozzám? Szerintetek az egész komolytalan és csak ego növelés?

Köszi a válaszokat! 21/L



2020. nov. 7. 01:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Mi soha nem beszéltük ki, legalábbis a haverokkal, talán ha valaki szerelmes volt és már történt valami az adott kapcsolatban, de még azt is nagyon ritkán.

A fiúk, vagyis az én haverjaim sosem beszéltek arról, hogy figyelj haverom nekem tetszik "ő". Mit gondolsz róla? Ilyen sosem volt, pedig azért osztály középpontban voltam és minden fiú jó haverom volt.

2020. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

És az nem lehet,hogy túl jo csajnak tart,és arra gondol hogy úgyse jönnél össze vele???

Velem ugyan ez van,van 1csajszi akit folyton nézegettek ő gyönyörű ..én meg hát,áh hadjuk inkább.😓

2020. nov. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!