Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek akar tőlem valamit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar tőlem valamit a csaj?

Figyelt kérdés
Szóval hol is kezdjem ezt a csajt kb. 2 éve ismerem nem mondok településneveket mondjuk az a falu amiben ő (a csaj) él az mondjuk legyen A . Az én falum pedig B. Mind a kettem egy városba járunk középiskolába ez a város legyen C . Úgy ismertem meg hogy ő összejött egy pasival az én falumbó C városban ismerték meg egymást szóval a csak többször volt ennel a pasinal B ben sokszor buszoztunk együtt jófej kedves csaj . Nem vagyunk annyira jóban , olyan átlagos "közeli ismerősök mondjuk , tehát szakitott a pasijaval bulilban többször találkoztunk és mindig átkölelt ezt csak ugy mondom ez nem lenyeges multkor amikor vartam a buszt pont arra setalt es odajott beszelgetni tudom hogy ez nem jelent semmit csak olyan volt mintha akarna valamit szóval mi a véleménytek?

2020. júl. 15. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak barátkozni akar, de ha elkezdené neki udvarolni nem kosarazna ki szerintem.
2020. júl. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Abból, hogy leírtad, hogy A, B meg C, marhára nem lehet tudni, hogy mit akar.
2020. júl. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lena7 ***** válasza:

Az ismerőseim közt több olyan lány is van, akik csak úgy random ölelgetik a fiúkat, szóval ez szerintem nem jelent semmit. Próbálj meg velentöbbet beszélgetni akár messengeren vagy bárhol máshol. És ha már több jelet is külds feléd, akkor bepróbálkozhatsz nála.


Mindenesetre sok sikert! :)

2020. júl. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!