Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit akar tőlem, ha nem jön oda?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem, ha nem jön oda?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egy tanfolyamra járok. Az elejétől fogva kiszúrt, figyelget, próbál szemezni. Most már ott tartunk, hogy szerintem a haverjaival kibeszélnek, mert dumálnak valamiről, aztán engem figyelnek. Ezt mire véljem? Mikről beszélhetnek? A legújabb, hogy ő nem figyel, hanem csak a barátja. Ti erről mit gondolnátok?

Ha tényleg akar valamit, miért nem jön oda hozzám? Szerintetek az egész komolytalan és csak ego növelés?

Köszi a válaszokat! 21/L



2020. nov. 7. 01:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk suliban a srácok ilyen lányra nézünk és mosolygunk helyzetben pont olyan dolgokról beszéltek amiről szerintem nem szívesen hallanál. :D Persze az az 1-1 srác bunkó stb.. de általában a jó külsejű srácok ilyenkor pont azt a gondolatot osztják meg a baráti társaságukban, hogy "zacskóval a fején még akár adnám is ezt a csajt".. Vagyis nekem ez volt xd Miközben a csaj mosolygott mert nem hallotta mi zajlott le a beszédben, csak a mondat első felét úgy kezdte, hogy XY JÓ CSAJ, majd halkan, hogy amúgy csak egy zacskó kéne, hogy az arca ne látszon..

Csak azért osztottam meg, hogy tudd nem mindíg olyan rendesek és kedvesek ezek a bizonyos nézős beszélős helyzetek.

2020. nov. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
A #11-nek igaza lehet, de fennállhat a merő fordítottja is. Ezzel is, azzal is számolni kell. Majd eldől.
2020. nov. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

#11, ez komoly?

Akkor lehet, nem is arról beszélnek, hogy tetszem neki, hanem, hogy még bottal sem nyúlna hozzám XD

Egyébként remélem nem, a környezetem szerint szép vagyok,de lehet, hogy csak nem akarnak megbántani :D

2020. nov. 7. 13:32
 14/22 anonim ***** válasza:
77%

Volt néhány alkalom életemben, amikor sokáig ment a szemezgetés egy lánnyal, de nem léptem. Azért nem, mert úgy gondoltam, hogy bár tetszünk egymásnak "távolról", valójában esélytelen a dolog.

Volt olyan, hogy aztán a lány kezdeményezett végül, és kiderült, hogy jól mértem fel a helyzetet, mert nem lett semmi a dologból.

2020. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

#14

Miből gondoltad, hogy esélytelen a dolog?

2020. nov. 7. 13:49
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, mi nem szoktunk lányokra/nőkre ilyet mondani hogy csak zacskóval a fején stb stb. Ha valami nem tetszik, nem foglalkozol vele, szerintem ez a legegyenesebb. De lehet hogy szimplán csak tuskó az illető.
2020. nov. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nem akartam elvenni a kedved, csak én ott voltam egy ilyen helyzetben, és még ha nem is szép dolog, de vannak ilyenek is.

Attól még ne legyen benned, hogy veled is ez volt, csak sajnos sokszor nem az van, amire az ember gondol, vagy számítana.. :S

2020. nov. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Mi csak arra szoktuk egymás figyelmét felhívni ha valami tényleg jó csaj van a közelben...


16-os voltam.

2020. nov. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Persze az is egy felfogás. Aki már annak örül, hogy egy lány vissza köszön neki, az ilyesmire még csak gondolni sem fog, hogy "Na márpedig ez a csaj nekem nem elég jó vagy nem jön be ezért meg azért". :S
2020. nov. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Akkor vegyük a két esetet ami lehetséges:

-Ha egy lány szép és tetszik nektek, kibeszélitek a haverotokkal? De miért nem mentek oda?

-Ha egy lány nem szép, és nem tetszik, akkor mennyi ideig van témában a fiúk között, mikor szállnak le a lányról?

2020. nov. 7. 15:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!