Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit akar tőlem, ha nem jön oda?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem, ha nem jön oda?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egy tanfolyamra járok. Az elejétől fogva kiszúrt, figyelget, próbál szemezni. Most már ott tartunk, hogy szerintem a haverjaival kibeszélnek, mert dumálnak valamiről, aztán engem figyelnek. Ezt mire véljem? Mikről beszélhetnek? A legújabb, hogy ő nem figyel, hanem csak a barátja. Ti erről mit gondolnátok?

Ha tényleg akar valamit, miért nem jön oda hozzám? Szerintetek az egész komolytalan és csak ego növelés?

Köszi a válaszokat! 21/L



2020. nov. 7. 01:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Erre én is kíváncsi lennék, hogy ilyenkor mi zajlik le bennük. Nálam gimiben volt olyan, hogy utolsó évben minden egyes szünetben látványosan szemezett velem egy srác és tudom, hogy nem képzeltem be és vártam is, hogy mjd odajön, lett is volna rá alkalma, amikor egyedül voltam és nem társaságban, de nem történt végül semmi, én pedig nem értettem a szituációt.
2020. nov. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Valszeg jól nézel ki, de nincs bennük annyi bátorság hogy odamenjenek.
2020. nov. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

(2-es vagyok)


A 20/f lemaradt.

2020. nov. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

Nem akar semmit. Csak kidumálnak a haverokkal.

Ha tetszenél neki, akkor miért a barátja néz?

2020. nov. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

4es: amugy van olyan, hogy nem figyel a srác aki érdeklődne, de a barátja igen, aki "felméri a terepet". Így nem olyan feltűnő, hogy igazàból mindketten figyelnek.

Legalábbis a barátnőim között mi szoktunk ilyesmit csinálni. Elfordulok, hogy meg tudja nézni a srácot aki bejön, mert ha többsn nézzük, akkor nyilvánvalóan leesik neki hogy róla van szó.

De a kérdező esetében lehet az is, hogy a srác barátja vetett szemet rá

2020. nov. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#2 köszi a választ!


#4 lehet, igazad van...viszont, eddig mindig ő figyelt, csak kb pár napja figyel a haverja..először arra gondoltam, hogy megkérte a haverját, figyelje, mit szólok a dologhoz, ha nem néz rám egyáltalán. Azért mindenesetre fura, hogy eddig amikor lehetett bámult, most meg mintha észre sem venne.

#5 köszi a választ!

2020. nov. 7. 10:21
 7/22 A kérdező kommentje:

Egyszer még egy buliban is együtt voltunk, de akkor se lett semmi. Csak figyelt, meg elindult felém egyértelműen, aztán elment mellettem.

Nem hiszem egyébként, hogy félne, egy magas, jóképű srác..

2020. nov. 7. 10:33
 8/22 anonim ***** válasza:
82%

És a magas, jóképű srácok nem félhetnek?:'D

Én a helyedben, semmit sem veszíthetek alapon odamennék hozzá.

2020. nov. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értettem, hogy nem hiszem, hogy sok kosarat kapott már életében :D nincsenek szerintem rossz tapasztalatai
2020. nov. 7. 12:09
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha Neked ő jön be és nem a barátja, akkor adj feléje "női" jeleket. Vagy afelé, amelyik bejön.

Szerintem most még minden változat fennállhat, amiket fentebb írtak, sőt még egyebek is. Ha más nem jut eszedbe, menj hozzá és kérdezd meg, hogy valamit meg tudna-e magyarázni, amit a tanfolyamon vettetek, mert Te "nem érted". Aztán majd alakul ide vagy oda.

2020. nov. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!