Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért lett távolságtartó a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett távolságtartó a barátnőm hirtelen?

Figyelt kérdés

Tudni kell hogy van egy fiú barátja aki teljesen kiakadt amikor összejöttem a lánnyal, meg elmondta a barátnőm hogy csókolóztunk azt hitte támogatni örülni fog neki de nem így történt.


Akkor ez a fiú elkezdett hisztizni, hogy a barátnőm becsapta meg ő szeretett volna barátja lenni stb. Hetekig tartott amig lenyugodott sírt is ilyenek. De utána elfogadta csak azt kérte hogy barátnőm menjen el a szülinapi házibulijába mint régen.


Történt ez múlt pénteken azóta a barátnőm nagyon távolságtartó lett velem szemben. Talizni sem akar mert fáj a feje vagy rosszul érzi magát(ezt elsőre arra fogta hogy ivott és nem szokott ezért nem tett jót), csak írni szokott de azt is lassan.


Mi lehet a baj?


Ismerőseimtől csak annyit tudok hogy a fiu baratja hazakisérte a barátnőmet és valóban sokat ihatott mert alig tudott járni.

De nem látta senki hogy csókolóztak volna vagy bármi olyat.


Lehet hogy ellenem hangolta a barátja vagy bizonytalan lett magában?


Egyaltalan mennyire normális ez a viselkedés?



aug. 4. 11:14
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Itt biza sumákság van.
aug. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
26%
Megdugtad-e már te is azóta?
aug. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Nem tűnt fel hogy hazudna amikor rákérdeztem akkor nem volt semmi furcsa a reakciójában


Illetve eleve nem értem hogy mi értelme lenne hazudnia amikor egyértelműen fogalmaztam nyugodtan lehet őszinte, illetve nem akartam kontrollálni sem hogy nem engedem el buliba.


Ami szerintem gyanús egy picit viszont hogy rögtön írt a fiú haverjának amikor tali közben is voltunk, plussz el is takarta amit írt ezelőtt pedig sosem takarta el. Egy kicsit ez zavar.

aug. 7. 07:41
 24/33 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon bugyuta vagy öcsém.
aug. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
#23 Spoiler: éppen átvernek.
aug. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki legyen boldog a haverjával és jobb, ha az útjaitok többé nem keresztezik egymást.
aug. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Akkor biztosan megcsalt?
aug. 7. 10:09
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
#27 Nyilván nem biztos, de elég gyanús.
aug. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
25%
Azt senki nem mondta hogy megcsalt, csak más dugja.
aug. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha más dugja a csaját akkor az megcsalás 🤣🤣🤣
aug. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!