Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért lett távolságtartó a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett távolságtartó a barátnőm hirtelen?

Figyelt kérdés

Tudni kell hogy van egy fiú barátja aki teljesen kiakadt amikor összejöttem a lánnyal, meg elmondta a barátnőm hogy csókolóztunk azt hitte támogatni örülni fog neki de nem így történt.


Akkor ez a fiú elkezdett hisztizni, hogy a barátnőm becsapta meg ő szeretett volna barátja lenni stb. Hetekig tartott amig lenyugodott sírt is ilyenek. De utána elfogadta csak azt kérte hogy barátnőm menjen el a szülinapi házibulijába mint régen.


Történt ez múlt pénteken azóta a barátnőm nagyon távolságtartó lett velem szemben. Talizni sem akar mert fáj a feje vagy rosszul érzi magát(ezt elsőre arra fogta hogy ivott és nem szokott ezért nem tett jót), csak írni szokott de azt is lassan.


Mi lehet a baj?


Ismerőseimtől csak annyit tudok hogy a fiu baratja hazakisérte a barátnőmet és valóban sokat ihatott mert alig tudott járni.

De nem látta senki hogy csókolóztak volna vagy bármi olyat.


Lehet hogy ellenem hangolta a barátja vagy bizonytalan lett magában?


Egyaltalan mennyire normális ez a viselkedés?



aug. 4. 11:14
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
75%
Pénteken volt a buli. Ma már hétfő van. Most már, akármilyen részeg is volt és másnapos volt, ma már kéne valamilyen formában bővebben kommunikálni egymással. Ott valóban történt valami. Nem igazán tudni mi, meddig mentek el a dolgok, de az biztos, hogy valami miatt nem mer a szemedbe nézni. Az sincs kizárva, hogy sok mindenre nem emlékszik, és az a “barát” olyanokat mondott neki, ami miatt szégyelli magát. Aztán lehet sem történt. Mindenképp írd meg mi lett, mert ez egy nagyon érdekes szituáció.
aug. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

1. Lehetőség: A fiú manipulálja és már nem akar veled lenni

2. Lehetőség: Valami olyan történt ott, amit nem akar elmondani.

Szemtől szembe kérdezd meg, hogy mi történt. Ha akkor se mondja el, szakíts.

aug. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Sikerült tegnap kirobbantani az elzárkózásból, elhívtam, nagyon jól éreztük magunkat, sokat nevetett és mosolygott, úgy érzem olyan volt akkor mint régen, örült a meglepetéseknek amiket készítettem


Rákérdeztem a nap végén hogy mi történt akkor és azt válaszolta hogy biztos hallottam milyen állapotban volt az ital hatására és szégyelt így elém állni hogy mit gondolhatok róla ezekután és ígérte többet nem megy nélkülem, nem is fog inni ez volt első alkalom és nem tudta hol a határ, ezt szem le sütve elpirulva mondta . Másrészt azért is zárkozott el a talitól mert megjött neki a napokban és szarul is érezte magát még inkább.


Én hinni akarok neki hogy tényleg csak ennyi volt szóval megöleltem és mondtam szeretem. Viszont ami elbizonytalanított hogy erre nem viszonozta (hogy szeretlek) hanem csak annyit válaszolt nagyon aranyos vagyok. Ami nekem azért is furcsa mert ezelőtt sosem mondott olyat hogy aranyos vagyok. Illetve a találkozás elején többször mondta olyan cuki vagyok (azelőtt mindig becézett)


Nem tudom lehet túlgondolom nagyon, nyugtassatok meg hogy igen.


A másik amit nehezebb megértenem hogy búcsúzáskor megakartam csókolni de nem hagyta és helyette adott egy puszit az arcomra. Erre azt mondta úgy érzi nem érdemli meg mert ilyen volt velem napokig.

aug. 5. 13:07
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
#13 "Erre azt mondta úgy érzi nem érdemli meg mert ilyen volt velem napokig." - Nekem ez az egy gyanús. Csomó megcsalásos sztoriban az szokott lenni az első jel, hogy az egyik fél kerülni kezdi az intimitást.
aug. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
82%
Én elhiszem hogy nem akarja elmondani hogy megnyomták, de ez a ti dolgotok. Kérdeztél, mi csak elmondtuk a véleményünket.
aug. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Öszintének tűnt de valóban nem igazán nézett a szemembe és elpirult amikor rákérdeztem az estére, bulira viszont én annak tudom be hogy szégyelli hogy ivott akkor
aug. 5. 15:04
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
A féligazság a legnagyobb hazugság.
aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valamit nem mond el.
aug. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
36%
Miért szégyelli magát azért, mert ivott? Fiatal, kipróbálta, semmi nem történik ezzel kapcsolatban.
aug. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt kellene kérdezgetni, hogy Jaj mi történt?

Hanem egyenesen: történt valami aznap este közted és a pasi között?

Na, erre mit lép, az a lényeg.

aug. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!