Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért lett távolságtartó a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett távolságtartó a barátnőm hirtelen?

Figyelt kérdés

Tudni kell hogy van egy fiú barátja aki teljesen kiakadt amikor összejöttem a lánnyal, meg elmondta a barátnőm hogy csókolóztunk azt hitte támogatni örülni fog neki de nem így történt.


Akkor ez a fiú elkezdett hisztizni, hogy a barátnőm becsapta meg ő szeretett volna barátja lenni stb. Hetekig tartott amig lenyugodott sírt is ilyenek. De utána elfogadta csak azt kérte hogy barátnőm menjen el a szülinapi házibulijába mint régen.


Történt ez múlt pénteken azóta a barátnőm nagyon távolságtartó lett velem szemben. Talizni sem akar mert fáj a feje vagy rosszul érzi magát(ezt elsőre arra fogta hogy ivott és nem szokott ezért nem tett jót), csak írni szokott de azt is lassan.


Mi lehet a baj?


Ismerőseimtől csak annyit tudok hogy a fiu baratja hazakisérte a barátnőmet és valóban sokat ihatott mert alig tudott járni.

De nem látta senki hogy csókolóztak volna vagy bármi olyat.


Lehet hogy ellenem hangolta a barátja vagy bizonytalan lett magában?


Egyaltalan mennyire normális ez a viselkedés?



aug. 4. 11:14
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
75%
Lefeküdtek, vagy megerőszakolta.
aug. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Biztos nem feküdt le vele mivel nekem mondta hogy szűz és még nem érzi késznek magát.


Nagyon remélem hogy nem erőszakoskodott vele, elvileg óvodás kora óta jóbarátok

aug. 4. 11:23
 3/33 anonim ***** válasza:
41%
Más dugja.
aug. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
88%

2. Ez előtt a találkozás előtt vagy utána mondta?


Lehet, nem feküdtek le, csak csináltak ezt-azt...

aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy történt valami, gyerekkori ismerettség ide vagy oda. Már ez hogy a másik fiú szerint a barátnőd becsapta őt mert vele kellett volna összejönnie, erősen intő jel. Hogy vagy hitegetve volt, vagy hogy egoista hülyegyerek az úgynevezett barátja, aki hajt rá és nem ért a nemből. Ez a megbékélt meg általában csak azt jelenti hogy benyeli a sérelmét, de belül ugyanúgy kattog az egészen, és a legrosszabbkor fog bekavarni nektek vagy aláásni a kapcsolatotokat. Meg ez is hogy ennyire erőből hívja a szülinapi bulijára csak a barátnődet és a párját vagyis téged nem, majd szándékosan leitatja és úgy intézi ő kisérhesse haza miközben járni is alig bír, ez az egész story full gáz. Ezt az aljas számító dög "barátot" ezt le kellett volna rendezni már jóval korábban, mert látszik mennyire nem tiszták a szándékai, és mennyire nem oké maga az ember sem. És szerintem az történt, hogy részegen a barátnődet rávette olyan dolgokra amiért most józanon nem tud a szemedbe nézni, mert jó eséllyel megcsalásnak érzi. Szóval véleményem szerint alaposan tönkre lett téve a helyzet, ennek a kis gyökérnek hála. De remélhetőleg még nem menthetetlen. Kérdező, kérlek majd avass be minket is hogy mi történt, ha már te is tudod.
aug. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra tippelnék, hogy történt valami, amit nem mer elmondani, menekülni próbál a helyzet elől.
aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
55%
Megdugták.
aug. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Honnét tudhatom meg mi történt?

Amikor kérdezem, azt írja nem volt semmi, csak most nem tudja miért de rosszul van

aug. 4. 15:00
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, csak azt, hogy én mit tennék.

Pár napig elgondolkodnék, hogy milyen válaszára mi lenne a döntésem. ha ez megvan, elhívnám egy beszélgetésre, ahol határozottan és komolyan megkérdezném, mi történt (azt is mondja el, ha nem emlékszik.)

Ha nem hajlandó, akkor dobnám. (ill. olyan válasz esetén is, amit az "elvonulásom" ideje alatt eldöntöttem, hogy nem fér bele. A többit őszinteség esetén elfelejteném.)

aug. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
86%
Én szakítanék a lánnyal a helyedben. Ha nem őszinte, akkor mégis mi értelme az egésznek? Ha fontos vagy neki, akkor úgy is el fogja mondani, ami a lelkét nyomja. Ha meg nem, akkor jobb mielőbb pontot tenni a végére.
aug. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!