Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálom folyton ezt? M...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálom folyton ezt? Mert nem érzem úgy talán legbelül, hogy ő az igazi?

Figyelt kérdés

Már vágyom a szerelemre, egy barátra, noha tudom, tudom, hogy erre még ráérek.

Viszont ha valaki szóba elegyedik velem, akkor ösztönösen lerázom, meg nagyon távolságtartó vagyok vele szemben. Mind beszéd téren, mind pedig fizikailag. Akkor is, hogyha épp tetszik az illető.

Valamiért van bennem egy ilyen gondolat, hogy „Úgy is csak a szexre kellenék”. Mindenkinél. Ezért ösztönösen lerázom az illetőt, és eléggé élesen a tudtára adom, hogy nem is álmodjon ilyesmiről.

Eddig még nem volt, aki ezek után is kitartott volna, és tovább próbálkozott volna. Ez pedig méginkább erősíti a gondolatom igazát. 🙄


Viszont van amikor utólag nagyon zavar, hogy így viselkedtem egyes illetőkkel, de abban a percben pedig nem tudok máshogy reagálni. Miért csinálom ezt folyton? 😩


18/L



2021. máj. 13. 09:04
 1/5 anonim válasza:
100%
Lehet még nem állsz készen rá legbelül. Nekem az első barátom 19 évesen volt, és úgy érzem hogy akkor is nagyon gyerek voltam még.
2021. máj. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem állsz készen. Én pont pár hónapja beszélgettem egy veled egy idős lánnyal, és úgy nézett ki, hogy passzolunk, aztán távolságtartó lett. Nem tudom miért, pedig tényleg normális vagyok én is, és ő is 😕

Ha nekem ezt mondaná egy lány, hogy úgyis csak szexre kellene, akkor valahogy biztos megpróbálnám neki bebizonyítani, hogy nem.

2021. máj. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem az áll a háttérben, hogy nem állsz készen. Szerintem csak egyszerűen félsz attól, hogy kifogsz egy sztereotípikus fiút aki csak meg akar fektetni, a csalódástól és hogy mi lenne veled azután. (Ritka) de vannak olyan srácok akiknek nem annyira fontos a szex és képesek várni akár egy évet is rá. Nem kizárva hogy ilyet találj. Én is ilyesminek vallom magam, megvan rá a magam oka, hogy miért. Ha netán van kedved szívesen beszélnék veled. 18/f
2021. máj. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
21%
Lófäszt, kedves utolsó. Minden fiú szexet akar. Aztán, hogy mit akar azon kívül, az attól függ, hogy a csaj mennyire tud társ, partner lenni az élet egyéb területein, illetve hogy mennyire volt képes magába zúgatni a fickót. Ha a fent írt kritériumok pozitívan teljesülnek, a srác tud várni. (Meg akkor is, ha ezt az egy kapcsolatot is véres veríték árán kaparta össze.)
2021. máj. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
3-as vagyok. Díjaznám ha nem oktatnál ki arról, hogy én mikre vágyom, köszi kedves tipikus férfi.
2021. máj. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!