Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Harmadik randin próbálkozhatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik randin próbálkozhatok csókkal még akkor is, ha távolságtartó a lány?

Figyelt kérdés

20f


Ennyire még sosem voltam bizonytalan, de nagyon bejön a lány, nagyon tetszik, személyisege is nagyon tetszik, magyarul oda vagyok érte és komoly kapcsolatot szeretnék ebből, ezért nem szeretném elbaltazni. Mindig éreztem mikor van ott a csók ideje, de most még nem érzem.


Nem tudom hogy várjak e még ezzel vagy próbáljam meg? Nem szeretném megijeszteni (Még semmilyen testi kontaktus nem volt közöttünk, mert eléggé távolságtartó a lány, de ezzel szemben nagyon szimpatizálunk egymással és megvan a közös habg)


Szerintetek?


Elég vicces egy ilyen kérdést feltenni 20 évesen, de itt vállalom, veszíteni nem veszítek ezzel semmit.


Köszi előre előre is mindenkinek!



júl. 28. 23:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ne tervezgess, majd jön, ha jön.
júl. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Kérdezd meg tőle, hogy "én most annyira szeretnélek megcsokolni, megengeded?"


És nem is balfszkodas, nem is hirtelen, és közös döntés.

júl. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
8%

Felejtsd el...

A kérdésed alapján nem értesz az emberekhez; mert ha belegondolsz, totál butaság a kérdésed

júl. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem se parázz rá. Ha azt mondod, hogy neki lassabb a tempója akkor vedd fel a ritmust. Tudni fogod mikor kell. Addig meg fejezd ki neki más módon amit érzel.


Lehet ez egyszer egy szál virág, egyszer egy aranyos bók stb. Nem kell túltolni. Aztán majd jön az:)

júl. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

"Még semmilyen testi kontaktus nem volt közöttünk"


Én egy öleléssel indítanék búcsúzáskor.

Majd később szájra puszi.

majd csók.

júl. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem előbb legyen meg az ölelés/kézfogás, puszi és utána jöhet a csók.

Én is elég távolságtartó vagyok. A barátom engem a második randin próbált először megcsókolni. Nem lett belőle semmi, mert elhajoltam de nem bántottam meg vele. Aztán a negyedik randin volt végül az első csók, és előtte engedélyt kért a csókra.

júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
6!
júl. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Először a kezét fogd meg, mondjuk séta közben. Ha ezt hagyja, az már királyság, sétáljatok kézen fogva, az is óriási öröm lesz, s akkor valamikor lehet csók majd is. Állítsd meg, fordítsd magad felé, simogasd meg az arcát, aztán közelíts. De ki is mondhatod, hogy most szeretnéd megcsókolni.
júl. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha 3 randi alatt még csok se volt, akkor csak szívat a csaj és semmit se akar, szal jah, meg kéne próbálni...
júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mikor lesz a 3. randitok?
júl. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!