Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Harmadik randin próbálkozhatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik randin próbálkozhatok csókkal még akkor is, ha távolságtartó a lány?

Figyelt kérdés

20f


Ennyire még sosem voltam bizonytalan, de nagyon bejön a lány, nagyon tetszik, személyisege is nagyon tetszik, magyarul oda vagyok érte és komoly kapcsolatot szeretnék ebből, ezért nem szeretném elbaltazni. Mindig éreztem mikor van ott a csók ideje, de most még nem érzem.


Nem tudom hogy várjak e még ezzel vagy próbáljam meg? Nem szeretném megijeszteni (Még semmilyen testi kontaktus nem volt közöttünk, mert eléggé távolságtartó a lány, de ezzel szemben nagyon szimpatizálunk egymással és megvan a közös habg)


Szerintetek?


Elég vicces egy ilyen kérdést feltenni 20 évesen, de itt vállalom, veszíteni nem veszítek ezzel semmit.


Köszi előre előre is mindenkinek!



júl. 28. 23:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ma lesz, köszönöm a válaszokat! Reagálok majd.
júl. 29. 18:10
 12/18 anonim ***** válasza:
Na? Hogy ment?
júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel, remélem jól ment :)
júl. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Jól sikerült nagyon :) Csók még nem volt, de egy szál rózsát vittem.
aug. 1. 20:33
 15/18 anonim ***** válasza:

Jól van! Ügyes.

Más fajta testkontakt?


Mikor lesz a 4.?

aug. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Tényleg köszönöm a válaszokat, mind nagyon hasznos volt, azt a párat kivéve. Mentek is a zöldek. Meg az érdeklődést is köszönöm, de nem szeretnék a részletekről beszámolni, kicsi rá az esély, de nem szeretném ha magára ismerne a lány. Maximum privátban írok.


De minden sínen van :D Hála annak hogy nem siettem el semmit.

aug. 1. 22:11
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy jól ment :)

Sok sikert a jövőben is! :)

aug. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
aug. 4. 22:56
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!