Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kéne?

Figyelt kérdés

Egy ideje mintha már lennének nagyobb problémák az egy éves kapcsolatomban. A párom tényleg egy csoda; mindig mindent megtesz. És lehet pont ez is a baj része. Egyszerűen mindig minden elé helyez engem, ami első ránézésre szuper, de valahogy mégsem. Nem érzem egészségesnek hogy állandóan engem válasszon és sose haragudnék meg ha bizonyos szituációban inkább a családját, barátait helyezné előtérbe.

Én se tudom folyton őt választani. Vannak barátaim, vannak kötelességeim…. De ez persze nem azt jelenti hogy sose prioritizálnám. Csak úgy érzem hogy más dolgok is lehetnek fontosak mellette.


A kapcsolatunk elején ezzel nem volt gond. Mindkettőnk életében sok szar volt, elcseszett család, nulla barátok stb. Így a teljes osztatlan figyelmemet tudta élvezni és ugyan akkora erőfeszítéseket tettünk a kapcsolatba. Azóta viszont az én életem változott az övé nem. Nem tudok annyit beletenni a kapcsolatba. De szerintem annyit tudok hogy a kapcsolat még egészségesen megmaradjon. Viszont az elvárás nem ez…


Nem tudom mit csináljak. Nem lehet beszélni se vele, mert soha nem mondja el ha valami zavarja.



júl. 19. 11:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha így érzed akkor igen. Nincs értelme húzni. Lehet pont a szakítás és az egyedüllét kell neki ahhoz, hogy elkezdjen mások felé nyitni.
júl. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit akarsz kihozni a kapcsolatból...
júl. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Össze tehetnéd a kezed, hogy ilyen partnered van. Szerintem te csak egyszerűen nem szereted, csak nem mered bevallani, azért találod ki ezt a hülye dumát.
júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

3

Felteszem, nincs nagy tapasztalatod párkapcsolati krízisekben, és el nem tudod képzelni, milyen jellegű problémák merülhetnek fel.


Nem mondom, hogy nem lehet igazad, de a szerintem szó ellenére úgy állítod be, hogy tényként közlöd, amit állítasz. Ez nagyon nem igaz...

júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%
#4 ezt benézted, párkapcsolati terapeuta, klinikai szakpszichológus vagyok és több párkapcsolatom volt már nekem személyesen is.
júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor felteszem, tapasztaltál már fojtó kapcsolatot...
júl. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Már eleve elgondolkodtató, hogy amikor úgymond sz@rban voltál, mert nem volt senkid, nem zavart a közelsége, de most, hogy másképp alakult az életed, már mindjárt zavar.

Nem vele van a baj.

Jobb, ha szakítasz.

júl. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Nem a paroddal van a baj hanem veled, amint jobb lesz az eleted maris dobnad öt mert unalmas.

Tipikus. Jo dolgodba mar nem tudod mit csinalj. Sajnalom a parodat nem erdemled meg öt.

júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Ha majd találsz valakit helyette, aki meg akar változtatni, veszekszik stb. jobb lesz neked? Majd arra fogsz gondolni milyen hülye voltál, hogy eldobtad.
júl. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom hogy nem kell nekem. Így is sokat foglalkozok vele és próbálok jobb lenni. Csak valahogy néha sok. A kérdésben nem említettem, de mentálisan nincs jól ami mindkettőnkre kihat. Mindig meghallgatom és elküldtem pszichológushoz is, de kimerítő tud néha lenni.

De lehet igazatok van. Tényleg nem fogom magamat mentegetni mert sokat elcsesztem a kapcsolatban.

júl. 19. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!