Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítanom kéne a barátnőmmel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kéne a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és két éve vagyok párkapcsolatban egy másik lánnyal, nevezzük Kikinek. Kiki életem szerelme, már előtte is barátok voltunk, de aztán közelebb kerültünk és összejöttünk. Nagyon egy hullámhosszon vagyunk, és egyszerűen imádom. Tehetséges zenész, úgyhogy kapott fél évre ösztöndíjat külföldön, most is ott van. Nehezen ment bele éppen miattam, de végül meglépte a dolgot, és nagyon büszke vagyok rá. Viszont iszonyatosan hiányzik. Beszélünk amennyit tudunk, de nagyon nem ugyanolyan mint élőben.

A barátnőm tesójával is jóban vagyok. Bevitt a baráti társaságába, és ott összehaverkodtam mindenkivel. Egy csávóval is, akivel elég jól kijövünk. Kábé a szöges ellentétem, de pont emiatt nagyon jó vele dumálni. Tudja, hogy barátnőm van, szóval nem próbálkozott be nálam, de folyamatosan chatelünk, és érzem, hogy vonzódik hozzám.

Én meg össze vagyok zavarodva. Nagyon hiányzik a barátnőm, és őszintén az intimitás is. A tudat, hogy fél évig nem látom rendesen, meg hogy nem olyan jó vele beszélni a távolság miatt, és hogy van itt valaki más, akivel jól kijövök, kikészít. Még mindig nagyon szeretem a barátnőm, és soha nem lennék hűtlen, de hogy bírjam ki a távolságot?

Szerintem ez csak fellángolás, mert horny vagyok, meg pasival nem is voltam még, de nem tudom mit csináljak. Más is érzett már így?

17 lány


2022. ápr. 14. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tudtad előre, amikor lelépett a barátnőd külföldre, hogy az intimitás teljesen ugrani fog, és egyáltalán nem lesz olyan, mintha élőben beszélnétek.

Ez egy pillanatnyi kisértés, amit vagy legyőzöl, és kibírod még, így full testi közelség és érintések nélkül, vagy pedig választod a könnyebik utat. De abba is gondolj bele, hogy a barátnődnek is ugyanolyan rossz lehet, nem csak neked, még is (gondolom) ő hűséges hozzád. Ha tényleg életed szerelme, akkor talán megéri várni rá, nem?

2022. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha életed szerelme lenne, ez nem lenne kérdés.
2022. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem az életed szerelme, és hatalmas szembeköpés hogy így nevezed ezek mellett. Kicsit azért nézzél magadba.
2022. ápr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, te ilyen vagy, fontos lenne neked a testi közelsége, és ez tök rendben van.

Arra ne hallgass, h "neki is nehéz, mégis kibírja" mert attól még neked nem muszáj, ha úgy érzed nem megy. Elhiszem, hogy szereted meg minden, de ha elkezdesz ilyesféle érzéseket táplàlni valaki más iránt, akkor ott már közel se nevezhető "életed szerelmének". Ezt neked kell érezned, de én az írásodból úgy látom, hogy neked nem megy ez a távkapcsolat hosszútávon. Nem mondom, hogy szakíts vele, mert neked kell döntened, viszont a jelenlegi helyzeted nem sok jóról árulkodik sajnos... mindenesetre kitartást, és remélem, hogy sikerül megoldanotok ezt a helyzetet úgy, hogy mindkettőtöknek a legjobb legyen!:)

17/l (9 hónapja távkapcsolatban, szóval hidd el, megértelek:) )

2022. ápr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Ha a sráccal nagyon ellentétesek vagytok, úgysem működne a kapcsolat. Viszont egy idő után úgyis újra előjön, hogy kíváncsi vagy milyen pasival együtt lenni. Már most is felmerült benned a szakítás, csak odáznád a dolgot.
2022. ápr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!