Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi volt az a húzás amiből azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Mi volt az a húzás amiből azt érezted szakítanod kell a pároddal?

Figyelt kérdés
2022. febr. 16. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Mindig egyedül akart menni bulikba, én ezt nem néztem el, szóval kidobtam.
2022. febr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak 1 barátnőm volt, vele azért szakítottunk mert teljesen más irányba mentünk az életben, nem voltak közös célok.
2022. febr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kihült a szerelem.:/
2022. febr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Volt exel való kapcsolattartás, aki irányította. A másiknál meg nem válaszolt: ebből látszott csak áhítattal törödött velem. Legelső meg azt akarta alázkodjak meg neki minden ok nélkül. Szóval aligha mondhatnám magamat szerencsés esetnek. Ha már valakit keres az ember, akkor legalább olyat válaszon, akivel tényleg egy érzelmi húron pengetnek. De most ez visszafordult az élére. Ez az élet, mint a Ying Yang. Sok dolog volt ami részükről nem tetszett. De nem leshetem minden kívánságukat! Ha az ember nőt akár, akkor úgy válasszon, hogy nincsenek befolyásoló tényezők: biztos vagy benne, hogy tényleg szeret meg ilyesmik. Egy kapcsolathoz külön közületi tér kell, és nem azt a képmutató embert mutogatni. Bevallom én itt hibáztam el velük, mert még csak gyerekek voltunk.Felnőtten eleve másképp áll hozzá az ember.Mert őt már érték a tapasztalatok sorozata, ez helyes döntés stb.De mindegyiknél az volt a hangsúly, hogy egy ilyen szerelem nehezen valósulhat meg. Eleve ezért válogatni kezdenek. De éreztem magamon, hogy komolytalan biztatás képben állnak maguk elé. Amikor saját barátnőjük illetve mások bizalmával értékelték a kezdetektől. Bevallom az őszintét az esetem féle képben gondolkodtak, mutatkoztak meg. Nem belsőleg döntöttek. Jó eleve nincsen egyszerre reakció, ha az ember így gondolkodik.Valljuk be az ember mindig olyat vár, akiben megtalálja önmagát. Csak igazi szívás van vele, mert elmész az első randira és olyat tapasztalsz, ami nem vall rád. Onnantól már lecsúszott az egész. Meg ám minden tökéletesen alakuljon a csaj érzéseiben. Ahhoz meg kénne szállni. Nem tudom ők csak vágy alapján húzódtak és nem szeretett csak elvontan jött képbe. Tehát ha az ember tényleg megtalálja a másikban magát, onnantól kezdve jöhetnek a leges legjobb lépések, de egyben a leges legrosszabbak. Amúgy már megértem miért hipnotizálódunk a kinézet körül, de sosem úgy van, amit elképzelnek stb. Sebaj én aztán nem vagyok ellen a kívánságaiknak. Lehet az igazi mindig ugyanazon ember, aki egyfajta gondolatvonalon halad. Na ezt a személyiségét ritkán találod meg. Az emberben nem mindig az van amit elképzel, aztán lesz egy gombolyag felhő, amit nem ért. Ha jó úton jártál már az alagúton vagy a mennyországban, ha meg nem fekete lyukat csináltál érzelmek mögött. Szerintem az igazi személyiségünk sokszor más nemzetekben is megmutatkozik. Aki tényleg olyan mint mi. Én például hiszek a lélekvándorlásban, emiatt nem tudt

hatom ki az aki lehet, emiatt kötődik hozzám. Sors egy olyan szétszórt válasz, amire nem igazán érti az okot az ember. Valójában a legkegyetlenebb és legtartalmasabb, legváltozatosabb jelentőségekkel van tele.

2022. febr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt érzelmileg megcsaltam. Fizikailag soha, de másba lettem "szerelmes". Plátói szerelem volt, az is maradt.

A másodikat a rossz szex miatt. Nem illettünk össze igényekben. Hossz, gyakoriság, vágyak vagy csak amblokk elmondani mit szeretne. Olyan pasi nem kell aki pont a szexről nem tud beszélni. Vagy legalábbis velem nem.

2022. febr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyezett a véleményünk számomra fontos dolgokról
2022. febr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az exem erősen vallásos. Elfogadtam, mert szerettem, egy ideig működött is, de idővel egyre terhesebbek lettek számomra a nézetei (pl.: a szexet illetően). Egyszerűen nem illettünk össze, ezért szakítottunk. Azóta is nagyon jóban vagyunk, de sosem jönnék össze vele újra.
2022. febr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Deniel9 ***** válasza:
100%

Az én egyik exem iszonyatosan féltékeny volt. Konkrétan, ha nem írtam neki 1 órán belül vissza egyből azt hitte, hogy a "kurváimmal" vagyok meg ilyenek... Egy bizonyos szintig a féltékenység mondhatni jó dolog, mert ez egy fajta visszajelzés feléd, de nálunk az ő részéről annyira átesett a ló másik oldalára, hogy megölte ezzel az egész kapcsolatunkat. Persze semmi oka sem volt erre, mert amit lehetett megkapott, legyen az lelki támasz vagy mi egyéb.


Még egy példa, egy Istenhívős barátnő. Megakarta nekem szabni, hogy nem nézhetek horror filmet pl., mert ez kihatással van rám személyileg és belőlem is gyilkos lesz meg ilyenek.. :D Képzelhetitek..


22/F

2022. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Nárcisztikus szociopata volt és mentálisan bedarált. Több hoovering után végül mégis le tudtam koptatni, de nem volt egyszerű (meg az sem, ami rám várt a szakítás után, pl. besározás, karaktergyilkosságok). Persze az élet aztán jól nyakon baszta, úgyhogy tovább tudtam lépni.
2022. febr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Összejött az exével. Elmondta. Úgy gondolta, így is vele maradok, mert nehezen találnék másik nőt. Ez nagyon megalázó volt, és jobban fájt, mint az a tény, hogy félrelépett. Inkább a magányt választottam. A hobbijaimra több időm jut legalább.
2022. febr. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!