Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm szakított azért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakított azért mert lejjebb vágattam a hajam. Ez szerintetek is undorító húzás? (többi lent)

Figyelt kérdés
17/F. A barátnőm szakított csak mert lejjebb vágattam a hajam. Állítolag ő is nagyon szeretett nekem meg kb az életem volt(1 évet voltunk együtt). Nagyon magam alatt vagyok de úgy gondolom, hogy ő egy igazi k***a amiért ezért elhagyott. Úgy érzem nem találok nála jobbat soha

2018. ápr. 9. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyik osztálytársammal is ugyan ez volt, csak ott a fiú szakított mert a lánynak be volt fonva a haja aztán még kb 2x-3x összejöttek aztán hanyagolták egymást.
2018. ápr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos is, hogy nem amiatt hagyott el, főleg egy év után. Más van a háttérben, csak könnyebb volt erre fogni
2018. ápr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg tényleg más probléma is volt ott. Nekem a haj az első amit megnézek és kb 80-90%ban meghatározza ki tetszik ki nem, de ha elkezd érdekelni valaki vagy szeretem, akkor még ha befesni szivárványszínre és középen letol egy csíkot kopaszra a többit meg befonja se a szakításon kezdenék egyből gondolkodni.
2018. ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Ezért tuti nem hagyja el senki sem a szerelmét. Ha kopaszra borotválná a fejét, akkor is szeretném :) Meg egyébként is csak haj, visszanő majd.

Ha ilyen a barátnőd, akkor biztosan találsz nála jobbat! Nem lesz nehéz!

2018. ápr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
XDDD ez most komoly? Ugye te sem hiszed el, hogy ezért szakított veled? A 2esnek igaza van, en is ezt akartam irni.
2018. ápr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Máténak hívnak?

Kérleeeeeek mondd , hogy igen ._.

2018. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

béna kifogás volt hogy szakítson veled

nem akarok nagyon elkeseríteni de szerintem esély lehet ,hogy esetleg negcsalt és így akart lekoppintani

2018. ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Kérdezted miért?
2018. ápr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Szokott lenni olyan eset is, amikor egy ember azért szakít mert (pl.) megcsalta a párját, de nem akarja hogy megtudja ezért valami indokkal vet véget a kapcsolatának. Ilyenkor szokott az lenni hogy 1 hét múlva mással van. Nos szerintem ebben az esetben is ezt történt, csak a leányzó fájdalmasan buta és olyan kifogást használt, ami kabaréba illő. :D
2018. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem 17 éves létedre Te sem vagy egy észkombájn, ha ezt benyalod. Lehet ez volt az igazi oka.

És akit szeretek még ha el is hagy, akkor sem k-zom le...


Szóval mint a 2-es is mondta, nem a hajad az indok. Ha meg véletlenül ez lenne, akkor az a csajról is jó képet festene...

2018. ápr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!