Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez jó ötlet, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet, vagy nagyon meredek húzás lenne?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban, akit csak látásból ismerek, még igazából köszönőviszonyban sem vagyunk. Azt tervezem, hogy Valentin napon írok neki egy üzenetet (rendes papír alapút, amit Valentin napon a suli posta kézbesít). Ebben leírnám, hogy szépnek és különlegesnek tartom őt, valamint, hogy szívesen megismerkednék vele közelebbről is egy beszélgetés keretében, mondjuk valamelyik napon, órák után. A nevemet nem írnám rá, lévén Valentin nap, de lenne annyi támpont a levélben, hogy rájöjjön, kiről van szó. :)


Szerintetek ez jó ötlet, vagy nagyon nyomulósnak hatna? Lányok, ti hogy reagálnátok le egy ilyen helyzetet?


19/f



2016. febr. 7. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az vesélyes mi suli 1 ik legjob nőe nevében irtunk havernak x'DD
2016. febr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sztem elolvadna mint a fagyi... ;)
2016. febr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
,,Az igazán nagy embert az jellemzi, hogy a lehetetlent akarja és valósítja meg." Adolf Hitler
2016. febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos örülne neki.:)
2016. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért nem szóban?
2016. febr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!


Utolsó: nincs elég bátorságom hozzá... így gondoltam, kihasználnám ezt a lehetőséget. :)

2016. febr. 7. 21:13
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, hát engem kiskanállal kellene összekaparni utána. Mondjuk először biztos átfutna az agyamon, hogy valaki csak szórakozik vagy rossz helyre küldték, de ezek már csak az én egyéni önbizalomhiányos pszichológiai gondjaim :D

Nagyon édes pasi lehetsz, jó az ötlet. Még messze nem nyálas és nem tolakodó.

2016. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%
Nem vagytok szerelmes pár, ennek semmi köze a Valentin naphoz.
2016. febr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos ötlet, egy próbát meg mindenképp megér, maximum nem lesz belőle semmi. De te akkor is megpróbáltad, nem lesznek már benned kételyek. :) Ha én lennék a csaj helyében, és ezt csinálná egy srác, biztos nagyon jól esne. (Azért mondjuk nekem is átfutna az agyamon, hogy valami szívatás esetleg.) Ha nekem is szimpi a srác és bejön, akkor biztos közelednék. Ellenkező esetben is nagyon jól esne, és lehet, hogy egy esélyt azért adnék, hátha kialakul valami...

Sok sikert! És majd írhatnál nekünk egy választ, hogy végül mi lett. :)

2016. febr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hajrá, sok sikert :)
2016. febr. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!